skip to Main Content
Juhtimine Ja Meeskond

Juhtimine, Meeskond ja Koos Olek

Kas oled kuulnud, et parimad ideed sünnivad tänu keskkonnavahetusele? Tule avasta enda ja oma meeskonna tegelik potentsiaal võluvas ning looduslähedases Pillapalu Avatud Koolitusstuudios, mis pakub sulle hubast ja mõnusat keskkonda. Koos veedetud aeg aitab paremini tundma õppida nii enda kui meeskonna iseloomu ning dünaamikat, tugevusi ja nõrkuseid.

Kuidas me seda kõike teeme? Küsime, vastame, kuulame, vestleme, argumenteerime, arutame, kahtleme, vaidleme, mõtleme, teadvustame, lepime kokku, harjutame, ebaõnnestume, õnnestume, alustame otsast peale, naerame, ohkame, rõõmustame. Teeme seda kasvõi diivaniil ja tugitoolides mugavalt istudes. Ei mingeid slaide.

Pillapalu Avatud Koolitusstuudio

Päevane meeskonnakoolitus

Millest räägime?

  • Mis vahe on skeptikul ja pessimistil? Kes on parim otsustaja?
  • Kas vaidlemine on vastutöötamine? Kas vaikimine on ignoreerimine?
  • Kuidas initsiatiiv täielikult … ära nullida? Kuidas hoida mõistlikku arutelu?
  • Kuidas leida täielik usaldus? On see üldse võimalik?
  • Reegel number 1 ja reegel number 2.
  • Miks just Belbin ja käitumiseelistuste analüüs?
  • Kes me tegelikult oleme? Mis meis veel peidus on?
  • Kuidas siduda tugevusi ja nõrkuseid? Kuidas siduda vastandeid?
  • Kuidas äratada meeskonna tegelik potentsiaal?
  • Vastandite tasakaal. Olulisuse printsiip. Kolme aasta printsiip.

Põhjalikud meeskonnarollide individuaalsed analüüsid ja aruanded. Meeskondlikud ja töösuhete aruanded TASUTA kaasa.

Pillapalu Avatud Koolitusstuudio

Miks just Pillapalus?

Pillapalu Avatud Koolitusstuudio täisteenus hõlmab endas hubaseid ruume, maitsvat sööke, lahket pererahvast, ühist õhtusööki, vajadusel kuuma sauna ja vajalikku majutust. Koolitusstuudio ruumid on avarad, helged ja asjalikud, pakkumaks kõigile mugavaid tingimusi.

Hommik algab kaminatule kõrval värskete saiakeste, kuuma kohvi ja vaba vestlusega. Pillapalus onkohv, tee ja maitsevesi saadaval piiramatus koguses. Maitsev lõunasöök on iseenesest mõistetav. Õhtuks sobib surepäraselt  ühine õhtusöök Pillapalu omas restoranis. Soovi korral koos elava muusikaga.

Pillapalu Restoran tegutseb stuudios olevate koolituste ja koosviibimiste rütmis. Restoranil on üritusteks välja töötatud grupimenüü, kuid oleme paindlikud ning paneme hea meelega rõhku erisoovidele. Saame eelneval etteteatamisel valmistada toite gluteeni- ja laktoosivabalt. Samuti arvestame taimetoitlastega.

Pillapalu Koos Oleku Keskus

Mida arvavad osalejad?

Mul tekkis nii palju uusi mõtteid, et neid kõiki on raske kirja panna. Tulevikus sihin ikkagi juhi ametit, mistõttu see teema oli tegelikult minu jaoks väga huvitav. Kindlasti sain uusi mõtteid, kuidas inimestega paremini suhelda, isegi müügis. Mind üllatas see, kui hästi Te toime erinevate inimestega tulite. Mulle ees istudes tundus, et kõik mõtlesid kaasa. Hiljem mõtlesin, et oleks võinud ise veel aktiivsem olla, aga eks see ole tagantjärgi tarkus. Ma lugedes olen aru saanud, et tegu on kaasahaarava koolitusega, aga ei osanud arvata, et sellisel kujul. Mulle endale meeldib ka seda mugavust nii öelda lõhkuda. Minu poolt 10/10.

Hans-Joosep Pärna, veel ei ole juht

Samal teemal

Mats Soomre

Juhtimiskoolitus meeskonnata on sama, mis autojuhi koolitus autota

Tundub, et ülemus on jälle koolitusel käinud, mõtles Jüri pärast esmaspäevahommikust osakonna koosolekut, kus juht pakatas uutest ideedest ja soovitas töötajatel avameelselt oma muredest rääkida. „Huvitav, varem on juht avameelsust virisemiseks pidanud,“ arutles Jüri ja otsustas edaspidigi oma arvamuse enda teada hoida.
Loe edasi

Võta ühendust ja küsi pakkumist

Nimi (nõutav)

Ettevõte või asutus (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Telefon (nõutav)

Meeskonan suurus (osalejate arv)

Lisainfo ja/või küsimused

Back To Top