skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Kas sa oled juhina selleks valmis?

  Mats Soomre
  Mats Soomre, Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener

  Kui su meeskond pole kontoris, mida saad sa teha, et neid motiveerida? Kuidas ja kui tihti sa nendega suhtlema peaks? Kas sa peaksid ootama, kuni meeskond sinuga ühendust võtab või peaksid sa tagant utsitama ja neile tähtaegu meelde tuletama? Ja kuidas tuled sa toime pingega, mida virtuaaltöö kommunikatsioonile ja inimlikkusele peale paneb?

  Kuigi meie Meeskonnarollid ei muutu, kui me eraldi töötame, võib kommunikatsiooniliinide muutumine siiski takistusi luua ning mõned on palju aldimad kaugelt töötama kui teised. Selletõttu on vaja pöörata erilist tähelepanu meeskonnaliikmete käitumiseelistustele, et kõik saaksid ikkagi endast parima anda.

  Me muidugi lihtsustame asju veidi, kuid see on väga toimiv alguspunkt. Igal meist on rohkem kui üks tugev meeskonnaroll ja see, kuidas meie eelistatud rollid omavahel toimivad, toob esile märgatavaid nüansse meie kõigi tööstiilis.

  Loe artiklit 9 võimalust, kuidas meeskonda kaugelt juhtida

  Kui hästi sa tunned oma meeskonna tugevusi? Kuidas sinu meeskond kaugtööga toime tuleb? Soovid teada oma meeskonna varjatud tugevusi?

  Meeskonnatöö ja Belbini meeskonnarollid

  Paneme Sulle rätsepatööna kokku praktilised soovitused kaugtöö korraldamiseks ja meeskonna juhtimiseks, mis võtavad arvesse just Sinu inimeste tugevusi ja (lubatud) nõrkusi.

  Mida sa saad? Teadmise ja oskuse, kuidas iga meeskonnaliiget parimal moel muudatuste ajal ja edaspidi rakendada. Kes talub pinget ja sobib muutust juhtima? Kes on parim innustaja, sõnumi kohaleviija? Kes on parim planeerija ja kes päriselt asjad ära teeb? Kellelt saada nõu, kui keerukad probleemid vajavad analüüsi?

  Iga inimese kohta põhjaliku meeskonnarollide aruande ja isikliku konsultandi, kellega arutada meeskonna teemadel. Ka keerulistel teemadel.

  Boonuseks saad juurde põhjaliku meeskondliku meeskonnarollide analüüsi aruande koos meie konsultandi soovitustega, millele peaksid oma meeskonnas tähelepanu pöörama, et kaugtöö maksimaalselt õnnestuks.

  Vaata näidisaruandeid.

  Kui palju maksab? 500 – 1600.- EUR sõltuvalt meeskonna suurusest (4 – 22 inimest). Hinnale lisandub käibemaks.

  Belbini meeskonnarollide atesteeritud konsultant

  Kui kaua kestab? Anna oma soovist allpool märku. Võtame Sinuga ühendust hiljemalt 1 tööpäeva jooksul ja lepime kokku, kuidas jõuavad küsimustikud Sinu inimesteni. Küsimustiku täitmine võtab aega umbes 15 minutit. Kui inimesed on küsimustikud ära täitnud, siis lepime kokku konsultatsiooni või seminari ajad: 2 tundi meeskonna juhile ja seejärel 2 h meeskonnale. Pikemad konsultatsioonid eraldi kokkuleppel.

  Kes konsulteerivad? Mats Soomre või Reelika Ein või Helena Laus

  Kus toimub? Tänase seisuga Belbin On-Line (Interplace 7), Zoom Video, Skype, telefon, internet

  Kirjuta meile, arutame mida teha annab.

   Meeskonna suurus ja hind (lisandub käibemaks)

   Minu väljakutse või põhiküsimus, millele vastust otsin

   Nimi (nõutav)

   Ettevõte või asutus (nõutav)

   E-posti aadress (nõutav)

   Telefon (soovituslik)

   Belbin Eesti info- ja uudiskiri

   Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

   Back To Top
   ×Close search
   Search