skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Kas sa oled juhina selleks valmis?

Mats Soomre
Mats Soomre, Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener

Kui su meeskond pole kontoris, mida saad sa teha, et neid motiveerida? Kuidas ja kui tihti sa nendega suhtlema peaks? Kas sa peaksid ootama, kuni meeskond sinuga ühendust võtab või peaksid sa tagant utsitama ja neile tähtaegu meelde tuletama? Ja kuidas tuled sa toime pingega, mida virtuaaltöö kommunikatsioonile ja inimlikkusele peale paneb?

Kuigi meie Meeskonnarollid ei muutu, kui me eraldi töötame, võib kommunikatsiooniliinide muutumine siiski takistusi luua ning mõned on palju aldimad kaugelt töötama kui teised. Selletõttu on vaja pöörata erilist tähelepanu meeskonnaliikmete käitumiseelistustele, et kõik saaksid ikkagi endast parima anda.

Me muidugi lihtsustame asju veidi, kuid see on väga toimiv alguspunkt. Igal meist on rohkem kui üks tugev meeskonnaroll ja see, kuidas meie eelistatud rollid omavahel toimivad, toob esile märgatavaid nüansse meie kõigi tööstiilis.

Loe artiklit 9 võimalust, kuidas meeskonda kaugelt juhtida

Kui hästi sa tunned oma meeskonna tugevusi? Kuidas sinu meeskond kaugtööga toime tuleb? Soovid teada oma meeskonna varjatud tugevusi?

Meeskonnatöö ja Belbini meeskonnarollid
Paneme Sulle rätsepatööna kokku praktilised soovitused kaugtöö korraldamiseks ja meeskonna juhtimiseks, mis võtavad arvesse just Sinu inimeste tugevusi ja (lubatud) nõrkusi.

Mida sa saad? Teadmise ja oskuse, kuidas iga meeskonnaliiget parimal moel muudatuste ajal ja edaspidi rakendada. Kes talub pinget ja sobib muutust juhtima? Kes on parim innustaja, sõnumi kohaleviija? Kes on parim planeerija ja kes päriselt asjad ära teeb? Kellelt saada nõu, kui keerukad probleemid vajavad analüüsi?

Iga inimese kohta põhjaliku meeskonnarollide aruande ja isikliku konsultandi, kellega arutada meeskonna teemadel. Ka keerulistel teemadel.

Boonuseks saad juurde põhjaliku meeskondliku meeskonnarollide analüüsi aruande koos meie konsultandi soovitustega, millele peaksid oma meeskonnas tähelepanu pöörama, et kaugtöö maksimaalselt õnnestuks.

Vaata näidisaruandeid.

Kui palju maksab? 500 – 1600.- EUR sõltuvalt meeskonna suurusest (4 – 22 inimest). Hinnale lisandub käibemaks.

Belbini meeskonnarollide atesteeritud konsultant

Kui kaua kestab? Anna oma soovist allpool märku. Võtame Sinuga ühendust hiljemalt 1 tööpäeva jooksul ja lepime kokku, kuidas jõuavad küsimustikud Sinu inimesteni. Küsimustiku täitmine võtab aega umbes 15 minutit. Kui inimesed on küsimustikud ära täitnud, siis lepime kokku konsultatsiooni või seminari ajad: 2 tundi meeskonna juhile ja seejärel 2 h meeskonnale. Pikemad konsultatsioonid eraldi kokkuleppel.

Kes konsulteerivad? Mats Soomre või Reelika Ein või Helena Laus

Kus toimub? Tänase seisuga Belbin On-Line (Interplace 7), Zoom Video, Skype, telefon, internet

Kirjuta meile, arutame mida teha annab.

Meeskonna suurus ja hind (lisandub käibemaks)

Minu väljakutse või põhiküsimus, millele vastust otsin

Nimi (nõutav)

Ettevõte või asutus (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Telefon (soovituslik)

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search




                              LIITU MEIE
                              INFO- JA 
                              UUDISKIRJA SAAJATEGA










 
LIITUMA
close-link
BELBIN EESTI INFO- JA UUDISKIRI


TULE MEESKONNAGA PÕLDOTSALE INSPIRATSIOONI SAAMA
 

Täiesti teistsuguses keskkonnas toimunud koolitusel saadud inspiratsioon annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi. Kuidas me seda kõike teeme?
 
LOE EDASI
close-link
PÕLDOTSALE MEESKONNAGA INSPIRATSIOONI SAAMA