skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

Dr. Meredith Belbin

Dr. Meredith Belbini uurimistöö näitas, et kõige edukamad oli need meeskonnas, kus oli kasutada kõik üheksa meeskonnarolli. See ei tähenda, et kõik meeskonnad vajaksid seetõttu üheksat inimest, sest igal inimesel on vähemalt kaks tugevat meeskonnarolli ja tihti ka kolmas, toetav meeskonnaroll.

Dr. Meredith Belbini järgi on meeskonnaroll soodumus meeskonnas mingil kindlal kombel käituda, meeskonnatöös osaleda ja kaasliikmetega suhelda.”

Seminarile on oodatud kõik inimesed, kes soovivad mõista nii iseenda kui ka ümbritsevate kaaslaste käitumise tagamaid ning õppida erinevat tüüpi inimestega kergemini kontakti looma. Belbini meeskonnarollide mudeli abil saab analüüsida iga inimese ja meeskonna tugevusi ning lubatud nõrkusi, arvestades käitumiseelistuste eripärasid ja panust meeskonda (mõtlemine, suhtlemine, tegutsemine). Alates 2014. aasta oktoobrist läksime üle veelgi täpsemale-põhjalikumale-ilusamale Belbini aruannete süsteemile!

Lühiseminari „Belbini meeskonnarollid“ teemad

Belbini meeskonnarollide lühiseminaril anname vastused kõige olulisemale:

 • Belbin Team Roles AccreditedMiks ja kuidas jõuti meeskonnarollideni?
 • Millised on iga inimese tugevused meeskonnaliikmena?
 • Millised (lubatud) nõrkused sellega kaasnevad?
 • Milliseid kohti on mõistlik arendada ja milliseid mitte?
 • Kuidas on meeskonnarollid seotud motivatsiooni ja edukusega?
 • Millised on spetsiifilised võimalused juhtida ja motiveerida erinevaid inimesi?
 • Millised on võimalused toime tulla erinevate inimestega meeskonnas?
 • Millised on võimalused kasutada efektiivsemalt olemasolevat (inim)ressurssi?
 • Miks mõned inimesed tunduvad „rasked“?

Enne seminarile tulemist saadetakse teile individuaalne link Belbini küsimustiku täitmiseks põhjalikult uuendatud Belbini veebipõhises analüüsisüsteemis. Belbini aruanne ei anna mingeid hinnanguid “hea” või “halb”, vaid annab võimaluse paremini ära kasutada iseenda ja meeskonna tegelikku potentsiaali läbi tugevuste ja nõrkuste parema mõistmise. Täpsemad juhised küsimustiku täitmiseks saate registreerudes!

Taustinfole järgneb praktiline töö koos eeltäidetud Belbini analüüsiga:

 • „Kes olen mina – minu eelistatud meeskonnarollid”
 • „Millise panuse peaksin mina meeskonda andma”
 • „Milliseid tegevusi pean edaspidi vältima”

Lühiseminari viivad läbi Mats Soomre või Helena Laus

Mats Soomre

Mats Soomre

Asutaja ja juhtivtreener
Mats on pea 20 aasta jooksul läbi viinud ligi 1000 koolitust ja treeningut juhtidele, meeskondadele, ettevõtetele, asutustele koolidele ja lasteaedadele. Mats on saavutanud klientide juures tuntuse oma intensiivsuse koolitamise stiili poolest olles positiivne, rõõmsameelne, otsekohene, kiire kohaneja ja heade praktiliste nõuannetega treener. Igav tema juures ei hakka!

Matsi lemmiteemad on MEESKOND / MEESKONNATÖÖ / MEESKONNAROLLID / MÜÜGIMEESKOND / MEESKONNA JUHTIMINE / MOTIVEERIMINE / ENESEKEHTESTAMINE / KINDEL STIIL / MÕJUTAMINE / MUUTUSED MEESKONNAS / MOTIVEERIMINE / AKTIIVNE MÜÜK / ESINEMISOSKUSED / HARJUMUSTE MUUTUS / ISIKLIK KARJÄÄR
Helena Laus

Helena Laus

Koolitaja ja konsultant
Mulle meeldib olla inimeste keskel - neid inspireerida ja aidata. See on ilmselt ka põhjus, miks olen 10 aastat töötanud personalijuhina erinevates ettevõtetes ja täna olen koolitusjuht Baltikumi suurimas meediakontsernis Eesti Meedia. Kuus aastat olen olnud õppejõud Tallinna Majanduskoolis, kus saan jagada õpilastega vastastikku kogemusi ja teadmisi.
Minu südamelähedased teemad koolitajana on teenindus, müük, värbamine ja meeskonnatöö.

Küsi pakkumist

Nimi (nõutav)

Ettevõte või asutus (nõutav)

E-mail (nõutav)

Telefon (nõutav)

Osalejate arv (nõutav)

Osalejate nimed, lisainfo või küsimused

Back To Top