Skip to content
Ainuke teadaolev A. Itskoki portree.
·
27.01.2023

Parem võimalus valimistel osalemiseks

Ei ole sellist parteid! Ei ole ega tule – sellist, mis mulle puhtanisti meeltmööda oleks. Suurt plussi ei saa mu käest ükski. Igaühega on mingi jama.
Keda siis võtta, keda jätta, kui õieti ei raatsiks oma häält ühelegi erakonnale ega kandidaadile anda?

Õhtusöök: sinimerekarbid ja vein
·
25.09.2021

Sinimerekarbid muutuvad maitsvaks õhtusöögiks

Sinimerekarbid on küll olulised, kuid esmatähtis on siiski hea sõber, kes on ostnud värsked sinimerekarbid ning soovib õhtuks head seltskonda ja maitsvat simimerekarpide suppi. Õnneks on mul väga head sõbrad, kes teavad, et sinimerekarbid vajavad kindlasti head veini!

Mati Soomre
·
28.07.2021

A. Itskok ja Mati Soomre loomingut

Limerikud, haikud ja hõikud, spoonerismid, luulet, tõlkeid Ja palju muud.
Minu isa Mati Soomre oli ääretult laia silmaringiga ja loominguline. Aga see, mis puutub inglise keelest eesti keelde tõlkimisse ja eesti keelde tervikuna – selles osas oli ta erakordne. Lisaks oli tal alati väike kiiks sees. Pea kogu aeg.

Foto: Golfifotograaf Mats Soomre Golf Moments by Soomre

Kuidas nautida golfi

Mats Soomre räägib sellest, mida paljud meist teavad, kuid nii mõnedki on kas unustanud või lihtsalt ei tulegi selle peale, et meie enda käitumine golfirajal määrab ära selle, kui nauditav on golfimäng mängijale ja tema mängukaaslastele.

Kujundaja
·
23.11.2017

Maksud ja hüved puust ja punaseks

Kümme meest kohtuvad traditsiooniliselt igal õhtul oma lemmikrestoranis õhtusöögile. Õhtusöögi lõppedes saabuval arvel on traditsiooniliselt summaks 100 eurot. Igal õhtul rivistuvad mehed traditsiooniliselt samas järjekorras kassa ette.

Mida me tegelikult mõtleme
·
06.10.2017

Mida me tegelikult mõtleme

Mida me tegelikult mõtleme?Võib-olla – Ei Ma kahetsen -Sa veel kahetsed Me vajame – Ma tahan Meil on vaja rääkida – Mul on vaja nuriseda

·
10.12.2014

Universum, inimesed ja aatomid

Põnevat sarnasust ja erinevust universumi ja aatomimaailma mastaapide vahel leiab A Question of Scale Quarks to Quasars Kui tahad alustada meile teada olevast universumist, siis alusta ja vaata http://www.wordwizz.com/pages/1uexp27.htm Kõrvaloleval fotol on Linnutee galaktika, mille läbimõõt on 100 000 valgusaastat. Edasi võid suuruseid juba…

Belbini meeskonnarollid - Asjatundja
·
08.04.2012

Tsitaadid ja mõtteterad

Siin on tarkade inimeste väljaöeldud tsitaadid, kirjapanekud ja mõtteterad: Dr. Meredith Belbin, Arthur C. Clarke, Reinhold Niebuhr, Kurt Vonnegut.

Back To Top
Search