skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Minu isa Mati Soomre oli ääretult laia silmaringiga ja loominguline. Aga see, mis puutub inglise keelest eesti keelde tõlkimisse ja eesti keelde tervikuna – selles osas oli ta erakordne. Lisaks oli tal alati väike kiiks sees. Pea kogu aeg.

  See oli aasta 1978 (umbes), kui isa tuli minu juurde ja teatas, et ta tuleb minu kooli (Tallinna 4. Keskkool) inglise keelt õpetama. Praktikale. Minu klassile ka! Põnev, eks ole …

  Ja lisas talle ainuomasel viisil tõsiselt naljatlevas vormis: “Kui sa tunnis ennast korralikult üleval ei pea, kutsun ma sind klassi ette ja kirjutan päevikusse märkuse ning sa pead koos isaga kooli tulema!”

  Siis saabus see päev, kui mu isa Mati tuli inglise keelt meile õpetama … no ei suutnud ma naeru kinni hoida, sest ma kujutasin üpris elavalt ette, kuidas mu isa kutsub mind klassi ette ja kirjutab päevikusse, et ma pean koos isaga kooli tulema …

  Ma olin vist juba ligi neljakümnene, kui ma ükskord küsisin isa käest: “Oled sa üldse kunagi meie (mina ja mu vend) peale häält tõstnud?”

  Ma sain vastuseks “Ei. See poleks niikuinii aidanud. Ma olen teile alati kiiksuga lähenenud!” Ja nii ongi!

  Mul on hea meel, et olen ühte teist isalt pärinud. Kuid mis siin salata, arenguruumi on kõvasti …

  Mats Soomre
  Mati Soomre

  Mati Soomre looming ja tõlked.

  Mati Soomre ei ole humorist A. Itskokki oma silmaga veel päriselt näinud. Eesnimi on tal A, kuid toimetajad on aastate jooksul sellele ikka ja jälle punkti järele pannud ja nüüd paneb ta juba ka ise. “Nii palju kui mina tean, elas ta kakskümmend viis aastat tagasi surnuaia serval. Küllap ongi oma mõju tema huumorimeelele avaldanudki kursisolek igavikuga.”
  Loe edasi
  Mats Soomre

  Mats Soomre

  KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

  Back To Top
  ×Close search
  Search