skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti

Minu isa Mati Soomre oli ääretult laia silmaringiga ja loominguline. Aga see, mis puutub inglise keelest eesti keelde tõlkimisse ja eesti keelde tervikuna – selles osas oli ta erakordne. Lisaks oli tal alati väike kiiks sees. Pea kogu aeg.

See oli aasta 1978 (umbes), kui isa tuli minu juurde ja teatas, et ta tuleb minu kooli (Tallinna 4. Keskkool) inglise keelt õpetama. Praktikale. Minu klassile ka! Põnev, eks ole …

Ja lisas talle ainuomasel viisil tõsiselt naljatlevas vormis: “Kui sa tunnis ennast korralikult üleval ei pea, kutsun ma sind klassi ette ja kirjutan päevikusse märkuse ning sa pead koos isaga kooli tulema!”

Siis saabus see päev, kui mu isa Mati tuli inglise keelt meile õpetama … no ei suutnud ma naeru kinni hoida, sest ma kujutasin üpris elavalt ette, kuidas mu isa kutsub mind klassi ette ja kirjutab päevikusse, et ma pean koos isaga kooli tulema …

Ma olin vist juba ligi neljakümnene, kui ma ükskord küsisin isa käest: “Oled sa üldse kunagi meie (mina ja mu vend) peale häält tõstnud?”

Ma sain vastuseks “Ei. See poleks niikuinii aidanud. Ma olen teile alati kiiksuga lähenenud!” Ja nii ongi!

Mul on hea meel, et olen ühte teist isalt pärinud. Kuid mis siin salata, arenguruumi on kõvasti …

Mats Soomre
Ainuke teadaolev A. Itskoki portree.
Limerikud, haikud ja hõikud, spoonerismid, luulet, tõlkeid ja palju muud.
A. Itskok on kirjutanud palju. Igal lool on varjatud mõte ja sõnum. Loe mõttega, loe korra veel ja mõtle kaasa.
Kliki ja loe lähemalt

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja treener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on kahekümneaastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud pea tuhat erinevat treeningut ja koolitust.
Mats kirjutab regulaarselt, tema lemmikteemad on meeskond, meeskonnatöö, meeskonna juhtimine ja meeskonnarollid.
Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnu kasutades „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Back To Top