Skip to content
Koordineerija

Juhtimine on kindel meeskonnatöö vorm

Ajad on muutlikud ja ilmselt muutuvad veelgi. Seda enam on täna enesekindlus ja inimliku kontakti väärtus olulisem kui kunagi varem. Üksteise parem mõistmine ja meie kiiksudega arvestamine annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi.

Kas oled kuulnud, et parimad ideed sünnivad tänu keskkonnavahetusele? Tule avasta enda ja oma meeskonna tegelik potentsiaal Ojakol, mis pakub sulle hinge ja vaimu kosutavat keskkonda. Koos veedetud aeg aitab paremini tundma õppida nii enda kui meeskonna iseloomu ning dünaamikat, tugevusi ja nõrkuseid.

Kuidas me seda kõike teeme? Küsime, vastame, kuulame, vestleme, argumenteerime, arutame, kahtleme, vaidleme, mõtleme, teadvustame, lepime kokku, harjutame, ebaõnnestume, õnnestume, alustame otsast peale, naerame, ohkame, rõõmustame. Teeme seda kasvõi diivaniil ja tugitoolides mugavalt istudes. Ei mingeid slaide.

Ojako Puhke- Ja Koolituskeskus

Meeskonna restart - millest me räägime?

 • Usaldus, psühholoogiline turvalisus, meeskond, meeskonnarollid
 • Mis vahe on skeptikul ja pessimistil? Kes on parim otsustaja?
 • Kas vaidlemine on vastutöötamine? Kas vaikimine on ignoreerimine?
 • Kuidas initsiatiiv täielikult … ära nullida? Kuidas hoida mõistlikku arutelu?
 • Kuidas leida täielik usaldus? On see üldse võimalik?
 • Reegel number 1 ja reegel number 2.
 • Kuidas aitab Belbin meie kiikse mõista ja seal tugevusi näha?
 • Kuidas loobuda võõrastest maskidest? Kes me tegelikult oleme? Mis meis veel peidus on?
 • Kuidas siduda tugevusi ja nõrkuseid? Kuidas siduda vastandeid? Mõõdukalt raskeid inimesi?
 • Kuidas äratada meeskonna tegelik potentsiaal?
 • Vastandite tasakaal. Olulisuse printsiip. Kolme aasta printsiip.
 • Kokkuvõttes viime juhtimise ja meeskonnatöö uuele tasemele.

Põhjalikud meeskonnarollide individuaalsed analüüsid ja aruanded. Meeskondlikud ja töösuhete aruanded TASUTA kaasa.

Ojako Puhke- Ja Koolituskeskus

Miks just Ojakol?

Ojako Puhke- ja Koolituskeskus on hinge ja vaimu kosutav paik otse mere ääres. Linnast väljas looduslikult kaunis kohas asuv seminaripaik mõjub rahustavalt ja tekitab osalejale tunde, et tal on aega ja ta saab rahulikult seminarist osa võtta.

Ojakol loodud mõnus keskkond kosutab nii vaimu kui keha. Kliente kuuleb tihti lausuvat, et see on paik, kus saab aja seisma panna. Pärast pingsat õppepäeva istutakse sageli basseini ääres pilk kaugele merele suunatud, nauditakse ümbritsevat vaikust ja tuntakse elust mõnu.

Konverentside külastajad tulevad sageli Ojakosse tagasi ja seda juba siis kas uut seminari korraldades või hoopis koos perega perekondlikku sündmust planeerimas- pulmad, juubelid jne.

Ülitore on see, et Ojako suurepärane köök on nii hea, et ainuüksi juba söökide pärast tasub Ojakole kahepäevasele koolitusele minna

Kliendid räägivad

Belbin on olnud väga tõhusaks abivahendiks meeskonna liitmisel ning teinud märkimisväärset tööd erinevate indiviidide kokkusobitamisel. Viimati leidsin, et sellest on olnud palju abi ka värbamisel. Ta tõepoolest annab hea sisendi analüüsimaks töökoha nõudeid vs kandideerija profiili. Tõhus ja vajalik täiendus intervjuudele!

Helena Aulik, Logistikajuht

Kes on Mats Soomre koolitusel käinud, saab aru mida ma silmas pean öeldes, et Mats on meeldejääv ning tema treeningud muudavad meeskondi. Ta on heas mõttes intensiivne, teeb keerulised asjad lihtsalt selgeks, leiab kõiges ja kõigis midagi positiivset ning temast õhkab soovi muuta maailma paremaks. Koolitused on sisukad, teooria saab kohe praktikasse rakendatud ja osalejad on esimesest hetkest kaasatud.

Helena Laus, Personalijuht

Olen pikalt arvanud, et mõned inimesed ongi kui “loodusnähtused” ja püüdnud võtta neid sellistena, nagu nad on. Belbini meeskonnarollid on andnud mulle reaalsed selgitused, miks näiliselt nii sarnased inimesed mõnedes olukordades ometi täiesti erinevalt käituvad. “Te olete täpselt ühesugused, aga natuke teistmoodi” ütles Mats viimatisel koolitusel.

Piret Grau, haldusgrupi koordinaator/osakonna juhataja asetäitja

Võta ühendust ja küsi pakkumist

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Minu tänased ja homsed väljakutsed meeskonnaga

  Ettevõte või asutus

  Telefon

  Back To Top
  Search