skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Koordineerija

Ka juhtimine on kindel meeskonnatöö vorm

Ajad on muutlikud ja ilmselt muutuvad veelgi. Seda enam on täna enesekindlus ja inimliku kontakti väärtus olulisem kui kunagi varem. Üksteise parem mõistmine ja meie kiiksudega arvestamine annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi.

Kas oled kuulnud, et parimad ideed sünnivad tänu keskkonnavahetusele? Tule avasta enda ja oma meeskonna tegelik potentsiaal mõnusas ja erakordses Anija mõisas, mis pakub sulle hubast ja mõnusat keskkonda. Koos veedetud aeg aitab paremini tundma õppida nii enda kui meeskonna iseloomu ning dünaamikat, tugevusi ja nõrkuseid.

Kuidas me seda kõike teeme? Küsime, vastame, kuulame, vestleme, argumenteerime, arutame, kahtleme, vaidleme, mõtleme, teadvustame, lepime kokku, harjutame, ebaõnnestume, õnnestume, alustame otsast peale, naerame, ohkame, rõõmustame. Teeme seda kasvõi diivaniil ja tugitoolides mugavalt istudes. Ei mingeid slaide.

Anija Mõis

Meskonnatöö ja juhtimise restart

Millest räägime? 

  • Mis vahe on skeptikul ja pessimistil? Kes on parim otsustaja?
  • Kas vaidlemine on vastutöötamine? Kas vaikimine on ignoreerimine?
  • Kuidas initsiatiiv täielikult … ära nullida? Kuidas hoida mõistlikku arutelu?
  • Kuidas leida täielik usaldus? On see üldse võimalik?
  • Reegel number 1 ja reegel number 2.
  • Kuidas aitab Belbin meie kiikse mõista ja seal tugevusi näha?
  • Kuidas loobuda võõrastest maskidest? Kes me tegelikult oleme? Mis meis veel peidus on?
  • Kuidas siduda tugevusi ja nõrkuseid? Kuidas siduda vastandeid? Mõõdukalt raskeid inimesi?
  • Kuidas äratada meeskonna tegelik potentsiaal?
  • Vastandite tasakaal. Olulisuse printsiip. Kolme aasta printsiip.

Põhjalikud meeskonnarollide individuaalsed analüüsid ja aruanded. Meeskondlikud ja töösuhete aruanded TASUTA kaasa.

Anija Mõis

Miks just Anija mõisas?

Anija mõis on Põhja-Eesti üks ilusamaid ja terviklikumaid mõisaid, mille ajalugu on 600 aastat arengut ja muutuseid ning kus ajastute erinevad kihistused on jälgitavad.

Anija mõisa autentne ajalooline õhustik ja mõnusalt inspireeriv keskkond aitavad pakkuda elamusi ja luua uusi mõttemust­reid, näha ennast ja oma meeskonda hoopis teise nurga alt. Lisaks veel romantiline Anija Mõisakohwik, kes kostitab meid hea ja paremaga nii hommikul, lõunal kui õhtupoolikul. Lisaks veel keldrikorrusel asuv hubane käsitöökamber ja palju palju muud huvitavat.

Kliendid räägivad

Belbin on olnud väga tõhusaks abivahendiks meeskonna liitmisel ning teinud märkimisväärset tööd erinevate indiviidide kokkusobitamisel. Viimati leidsin, et sellest on olnud palju abi ka värbamisel. Ta tõepoolest annab hea sisendi analüüsimaks töökoha nõudeid vs kandideerija profiili. Tõhus ja vajalik täiendus intervjuudele!

Helena Aulik, Logistikajuht

Kes on Mats Soomre koolitusel käinud, saab aru mida ma silmas pean öeldes, et Mats on meeldejääv ning tema treeningud muudavad meeskondi. Ta on heas mõttes intensiivne, teeb keerulised asjad lihtsalt selgeks, leiab kõiges ja kõigis midagi positiivset ning temast õhkab soovi muuta maailma paremaks. Koolitused on sisukad, teooria saab kohe praktikasse rakendatud ja osalejad on esimesest hetkest kaasatud.

Helena Laus, Personalijuht

Olen pikalt arvanud, et mõned inimesed ongi kui “loodusnähtused” ja püüdnud võtta neid sellistena, nagu nad on. Belbini meeskonnarollid on andnud mulle reaalsed selgitused, miks näiliselt nii sarnased inimesed mõnedes olukordades ometi täiesti erinevalt käituvad. “Te olete täpselt ühesugused, aga natuke teistmoodi” ütles Mats viimatisel koolitusel.

Piret Grau, haldusgrupi koordinaator/osakonna juhataja asetäitja

Võta ühendust ja küsi pakkumist

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Minu tänased ja homsed väljakutsed meeskonnaga

Ettevõte või asutus

Telefon

Meeskonna suurus

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search