Skip to content
Risti kõrtsi hoone Järvel 1960

Risti kõrts

Risti kõrts oli 18. ja 19. sajandil kogu Eestile iseloomulik kahe talliga kõrtsihoone, mille elanike kohta pärinevad aastatest 1920–1943.

Surnud hobune ja mulgi vanasaõna

Mulgi vanasõna, surnud hobune ja suurem piits

Mulgi vanasõna ütleb, et kui oled hobuse surnuks ajanud, siis roni selle seljast maha. Täna püütakse olukorrast teiste võtetega välja tulla.

Põldotsa talu talupood /// e-pood

Põldotsa talu toimetab ka külmade ilmadega

Põldotsa talu toimetab nii kevadel kui suvel, nii sügisel kui talvel. Külalisi võetakse vastu igal ajal, meeskonnakoolitusi tehakse soojal ajal. Kui aga ilmad muutuvad jahedamaks, läheb elu Põldotsal huvitavaks. Loe täpsemalt!

Vaidlemine ja jonnimine
·
05.01.2022

The Responsibility Poem // Meeskond ja vastutus

Oli teha üks tähtis töö. Igaüks oli kindel, et Mõni teeb selle ära. Kestahes oleks võinud seda teha, kuid Keegi ei teinud. Mõni sai vihaseks, sest see oli Igaühe töö.

Tüngal ja Tüngla teated: Lambipirn ja professorid

Lambipirn ja uudishimulikud professorid

“Aga kas te teadsite, et kui lambipirn suhu toppida, nii et sokkel väljapoole jääb, siis kätte seda sealt enam ei saa?”
Mõlemad füüsikud elavnevad ja kinnitavad, et see on kahtlemata linnalegend ja füüsikaliselt nonsenss – kui sisse läheb ja vahepeal mass ja ruumala ei muutu jne, jne

Mati Soomre
·
28.07.2021

A. Itskok ja Mati Soomre loomingut

Limerikud, haikud ja hõikud, spoonerismid, luulet, tõlkeid Ja palju muud.
Minu isa Mati Soomre oli ääretult laia silmaringiga ja loominguline. Aga see, mis puutub inglise keelest eesti keelde tõlkimisse ja eesti keelde tervikuna – selles osas oli ta erakordne. Lisaks oli tal alati väike kiiks sees. Pea kogu aeg.

Software development and QA

The Life Cycle of Software Development

Every team needs Completer-Finisher! Programmer produces code he believes is bug-free. Product is tested. 20 bugs are found.

Tüngla teated

Kärgpere ja ilmselged sugulussuhted

Kärgpere eluolu loogika vaatepunktist. Vaimuhaiglasse tuli mees, kes tundus olevat täiesti mõistlik ja arusaaja. “Miks te siia tulite?” imestas valvearst.

Back To Top
Search