skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Olen tegelenud juhtimiskvaliteedi, organisatsioonikultuuri arendamise  ja meeskondade modelleerimisega ca 15 aastat. Viimase paari aasta jooksul olen keskendunud innovatsiooni toetava ettevõtte kultuuri kujundamise, muutuste juhtimise ja psühholoogilise turvalisuse teemadele, et aidata ettevõttetel saavutada konkurentsieelis kaasaegsete juhtimispraktikate kaudu. 

  Olen Belbini atesteeritud konsultant ning aktiivne mudeli kasutaja viimased kaheksa  aastat. Belbini abil olen toetanud juhte ja meeskondi koostöö ja muudatuste juhtimisel ning värbamisel ja töötajate arendamisel. Belbini mudel on väga hea tööriist töötajate tugevuste ja potentsiaali  mõistmiseks. Kui juhi fookus on töötajate tugevustel, on pühendunud töötajate osakaal umbes 73%. Kui mitte, siis 9% (Gallup).

  Olen personalijuhtimise valdkonnas töötanud enam kui 10 aastat, nii spetsialisti kui juhi ametis, nii era- kui avalikus sektoris, nii Eestis kui Baltikumis. Minu senise karjääritee juures väärib vast esile tõstmist Päästeameti personalijuhtimise valdkonnas töötamise kogemus. Päästeamet on Politsei- ja Piirivalveameti kõrval üheks suurimaks Eesti avaliku sektori organisatsiooniks oma ligi 2400 teenistujaga. Päästeameti koolituse ja arenduse talituse juhatajana vastutasin kogu asutuse töötajate värbamise, hindamise, koolitamise valdkondade arendamise eest. Asusin sellele kohale ajal, kui Päästeametis viidi läbi mitu ulatuslikku reformi. Koolituse ja arenduse talituse juhatajana pidin leidma viisid ja meetodid, kuidas toetada organisatsiooni tipp- ja keskastmejuhte ning meeskondi muudatuste ajal. Mulle on omistatud Päästeteenistuse medal personalijuhtimise valdkonna arendamise eest.  Olen Baltikumi tasandil personalijuhi rolli kandnud turunduskommunikatsiooni kontsernis Idea Group.

  Back To Top
  ×Close search
  Search