skip to Main Content
Kujundaja

Intensiivtreening “Enesekehtestamine ja kindel stiil”

Meil pole kombeks öelda viisakalt ja otsekoheselt samas lauses, mida me tegelikult arvame või soovime. Tihti ollakse liiga otsekohesed, mis ehmatab teise poole ära. Või ollakse liiga tagasihoidlikud ja päris täpselt polegi võimalik aru saada, mida mõeldakse.
Enesekehtestamine on oskus seista oma seisukohtade eest jättes ka teistele sama võimaluse.
Innovaator

Intensiivtreening “Kõnekunst ja mõjuv esinemine “

Tegemist on VÄGA PRAKTILISE koolitusega! Keskendume sellele, kuidas oma mõtted ja sõnum enesekindlalt ja meeldejäävalt inimesteni viia. Kuidas saada enesekindlaka kõnelejaks ja esinejaks? Kuidas kõne ja esinemine ette valmistada? Kuidas oma häält kontrollida ja hoida? Kuidas arendada isiklikku stiili? Kuidas toime tulla keerukate kuulajatega?
Innovaator

Suhtlemiskoolitus ja esinemiskoolitus

Tõeliselt praktilised treeningud, kui täiendatakse oma oskuseid, kuidas oma mõte huvitavalt ja meeldejäävalt esitada. Mis juhtuks siis, kui teie juhid ja meeskonna liikmed suudaksid ka keerulises olukorras olla parimad suhtlejad? Veenvad, meeldivad ja suurepärase sõnaseadmisoskusega, kui tegemist on esinemisega, ning mõistvad kuulajad, kes oskavad ka ridade vahelt lugeda, kui tegemist on oluliste läbirääkimistega?
Back To Top