skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Mulle meeldib olla inimeste keskel ja mulle teeb rõõmu kui saan aidata neil avastada oma potentsiaali. See on ilmselt ka põhjus, miks olen pea 18 aastat töötanud personalivaldkonnas ja olen end arendanud coachina. Praegu töötan personalijuhina Apranga Groupis.

  Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö.

  Konsultandi ja coachina aitan inimestel liikuda oma eesmärkide poole toetades neid karjäärivalikul, aidates teha ettevalmistusi tööintervjuuks või läbi coahingu leida taas üles fookus.

  Taustinfo ja karjäär

  Olen lõpetanud SEK Veritas õigusteaduskonna ja omandamas teist magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis personalijuhtimise erialal.
  Aastatel 2005–2007 töötasin personalijuhina kasiinodega opereerivas rahvusvahelises ettevõttes Novoloto AS.
  Seejärel töötasin 7,5 aastat R-Kiosk Eesti AS personalijuhi ametikohal. Sellesse ajavahemikku jäi ka Rautakirja ettevõtete ühinemine, mis andis mulle grupi personalijuhina praktilise kogemuse muudatuste juhtimises ja viie ettevõtte ühinemisprotsessi läbiviimises.
  Aastatel 2014–2016 töötasin Lido Eesti OÜ personalijuhi ametikohal, mille jooksul avasime kaks uut Lido restorani Eestis ja kaks Kirsonsi nimelist restorani Berliinis.
  Alates 2017 otsustasin võtta suuna koolitus- ja arendustegevusele ning asusin tööle AS Eesti Meedia koolitusjuhi ametikohal. Peamine väljakutse oli koolitus- ja arendustegevuse väljatöötamine ja juurutamine.
  2019 suvest olen Apranga Eesti personalijuht, kus fookus on tööandja brändingul, talendijuhtimisel ja coachingul.
  Olen läbinud coachingu koolituse Duncon Coppocki ja Ivar Lukki käe all.

  Kogemus koolitajana

  Koolitaja teekond sai alguse R-kioskist, kus töötasin välja uue töötaja programmi ning tegin onboarding koolitusi samuti tegin sisekoolitus teeninduse ja müügi teemadel. Samasisulisi koolitusi viisin läbi ka Lido restoraniketis nii Eestis kui Berliinis.

  8 aastat olen olnud külalislektor Tallinna Majanduskoolis, kus minu teemadeks on personalijuhtimine, personalitöö, värbamine ja tööintervjuud ning meeskonnatöö ja grupiprotsessid. Samuti olen oma kogemusi käinud jagamas Taltechi tudengitega.

  Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja loomulikult coaching.

  Lisaks lugemisele, uute keelte õppimisele ja reisimisele, armastan aktiivset eluviisi. Sport ja liikumine kuuluvad igasse minu päeva ma kas jooksen, rulluisutan (freeskate), sõidan mäesuuskadel või leiab mind wakepargist.

  Helena postitused

  Helena Laus

  Coaching

  Coaching keskendub parimale lahendusele, mis saavutatakse oma tugevuste ja oskuste leidmise ning rakendamisega. Selle tulemusena suureneb julgus katsetada teistsuguseid lahendusi või luua midagi täiesti uut. Osaleja: "Ma hindan coachingu puhul kõige enam seda põhimõtet, et kõik vajalik eesmärkide ja unistuste saavutamiseks on juba sinu sees olemas."
  Loe edasi
  Juhtimine, Muutused, Meeskond, Koordineerija

  Kuidas meeskond muutuste ajal käitub?

  Kriisi haripunkt möödub, muutused jätkuvad. Meeskonnatöö, koos pingutamine, usalduslikud suhted ja üksteise toetamine on olulisemad kui kunagi varem. Sellises olukorras on kasulik omada ühist keelt, mille abil kirjeldada, kuidas inimesed saaksid maksimaalselt panustada ja hoida motivatsiooni kõrgel.
  Loe edasi
  Back To Top
  ×Close search
  Search