skip to Main Content

Mulle meeldib olla inimeste keskel ja aidata neil avastada oma potentsiaali. See on ilmselt ka põhjus, miks olen pea 18 aastat töötanud personalivaldkonnas. Praegu töötan personalijuhina Apranga Groupis.

Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja coaching.

Taustinfo ja karjäär

Olen lõpetanud SEK Veritas õigusteaduskonna ja omandamas teist magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis personalijuhtimise erialal.
Aastatel 2005–2007 töötasin personalijuhina kasiinodega opereerivas rahvusvahelises ettevõttes Novoloto AS.
Perioodil 2007–2014 töötasin R-Kiosk Eesti AS personalijuhi ametikohal. Sellesse ajavahemikku jäi ka Rautakirja ettevõtete ühinemine, mis andis mulle grupi personalijuhina praktilise kogemuse muudatuste juhtimises ja viie ettevõtte ühinemisprotsessi läbiviimises.
Aastatel 2014–2016 töötasin Lido Eesti OÜ personalijuhi ametikohal, mille jooksul avasime kaks uut Lido restorani Eestis ja kaks Kirsonsi nimelist restorani Berliinis.

Alates 2017 otsustasin võtta suuna koolitus- ja arendustegevusele ning asusin tööle AS Eesti Meedia koolitusjuhi ametikohale. Peamine väljakutse oli koolitus ja arendustegevuse väljatöötamine ja juurutamine.

2019 suvest asusin taas personalijuhi ametisse ning praegu töötan Apranga Eesti personalijuhi ametikohal.

Olen läbinud coachingu koolituse Duncon Coppocki ja Ivar Lukki käe all.

Kogemus koolitajana

Koolitaja teekond sai alguse R-kioskist, kus töötasin välja uue töötaja programmi ning tegin ise sissejuhatavaid koolitusi samuti tegin sisekoolitus teeninduse ja müügi teemadel. Samasisulisi koolitusi viisin läbi ka Lido restoraniketis nii Eestis kui Berliinis.

8 aastat olen olnud külalislektor Tallinna Majanduskoolis, kus minu teemadeks on personalijuhtimine, personalitöö, värbamine ja tööintervjuud ning meeskonnatöö ja grupiprotsessid.

Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja loomulikult coaching.

Lisaks lugemisele, uute keelte õppimisele ja üksinda reisimisele, armastan tantsida ja seda ühest äärmusest teise- õpin aktiivset urban show tantsu ja õpetan naistele rahulikku Mandala tantsu. Sport ja liikumine kuuluvad igasse minu päeva kas siis jooksen, rulluisutan, sõidan rattaga, teen joogat või kõnnin.

Back To Top