skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti

Mulle meeldib olla inimeste keskel ja aidata neil avastada oma potentsiaali. See on ilmselt ka põhjus, miks olen üle 10 aasta töötanud personalijuhina ja täna olen koolitusjuht Baltikumi suurimas meediakontsernis Eesti Meedia.

Taustinfo ja karjäär

Olen lõpetanud SEK Veritas õigusteaduskonna ja omandamas teist magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis personalijuhtimise erialal.
Aastatel 2005–2007 töötasin personalijuhina kasiinodega opereerivas rahvusvahelises ettevõttes Novoloto AS.
Perioodil 2007–2014 töötasin R-Kiosk Eesti AS personalijuhi ametikohal. Sellesse ajavahemikku jäi ka Rautakirja ettevõtete ühinemine, mis andis mulle grupi personalijuhina praktilise kogemuse muudatuste juhtimises ja viie ettevõtte ühinemisprotsessi läbiviimises.
Aastatel 2014–2016 töötasin Lido Eesti OÜ personalijuhi ametikohal, mille jooksul avasime kaks uut Lido restorani Eestis ja kaks Kirsonsi nimelist restorani Berliinis.
Alates 2017 otsustasin võtta suuna koolitus- ja arendustegevusele ning asusin tööle AS Eesti Meedia koolitusjuhi ametikohale.
Olen läbinud coachingu koolituse Duncon Coppocki ja Ivar Lukki käe all.

Kogemus koolitajana

Koolitaja teekond sai alguse R-kioskist, kus töötasin välja uue töötaja programmi ning tegin ise sissejuhatavid koolitusi samuti tegin sisekoolitus teeninduse ja müügi teemadel. Samasisulisi koolitusi viisin läbi ka Lido restoraniketis nii Eestis kui Berliinis.

8 aastat olen olnud külalislektor Tallinna Majanduskoolis, kus minu teemadeks on personalijuhtimine, personalitöö, värbamine ja tööintervjuud ning meeskonnatöö ja grupiprotsessid.
Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja loomulikult coaching.

Lisaks lugemisele, uute keelte õppimisele ja üksinda reisimisele, armastan tantsida ja seda ühest äärmusest teise- õpin aktiivset urban show tantsu ja õpetan naistele rahulikku Mandala tantsu. Sport ja liikumine kuuluvad igasse minu päeva kas siis jooksen, rulluisutan, sõidan rattaga, teen joogat või kõnnin.

Helana Laus
Belbin Team Roles Accredited
Back To Top