skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Mulle meeldib olla inimeste keskel ja aidata neil avastada oma potentsiaali. See on ilmselt ka põhjus, miks olen pea 18 aastat töötanud personalivaldkonnas. Praegu töötan personalijuhina Apranga Groupis.

Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja coaching.

Taustinfo ja karjäär

Olen lõpetanud SEK Veritas õigusteaduskonna ja omandamas teist magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis personalijuhtimise erialal.
Aastatel 2005–2007 töötasin personalijuhina kasiinodega opereerivas rahvusvahelises ettevõttes Novoloto AS.
Perioodil 2007–2014 töötasin R-Kiosk Eesti AS personalijuhi ametikohal. Sellesse ajavahemikku jäi ka Rautakirja ettevõtete ühinemine, mis andis mulle grupi personalijuhina praktilise kogemuse muudatuste juhtimises ja viie ettevõtte ühinemisprotsessi läbiviimises.
Aastatel 2014–2016 töötasin Lido Eesti OÜ personalijuhi ametikohal, mille jooksul avasime kaks uut Lido restorani Eestis ja kaks Kirsonsi nimelist restorani Berliinis.

Alates 2017 otsustasin võtta suuna koolitus- ja arendustegevusele ning asusin tööle AS Eesti Meedia koolitusjuhi ametikohale. Peamine väljakutse oli koolitus ja arendustegevuse väljatöötamine ja juurutamine.

2019 suvest asusin taas personalijuhi ametisse ning praegu töötan Apranga Eesti personalijuhi ametikohal.

Olen läbinud coachingu koolituse Duncon Coppocki ja Ivar Lukki käe all.

Kogemus koolitajana

Koolitaja teekond sai alguse R-kioskist, kus töötasin välja uue töötaja programmi ning tegin ise sissejuhatavaid koolitusi samuti tegin sisekoolitus teeninduse ja müügi teemadel. Samasisulisi koolitusi viisin läbi ka Lido restoraniketis nii Eestis kui Berliinis.

8 aastat olen olnud külalislektor Tallinna Majanduskoolis, kus minu teemadeks on personalijuhtimine, personalitöö, värbamine ja tööintervjuud ning meeskonnatöö ja grupiprotsessid.

Koolitajana on minu teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja loomulikult coaching.

Lisaks lugemisele, uute keelte õppimisele ja üksinda reisimisele, armastan tantsida ja seda ühest äärmusest teise- õpin aktiivset urban show tantsu ja õpetan naistele rahulikku Mandala tantsu. Sport ja liikumine kuuluvad igasse minu päeva kas siis jooksen, rulluisutan, sõidan rattaga, teen joogat või kõnnin.

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search
                              LIITU MEIE
                              INFO- JA 
                              UUDISKIRJA SAAJATEGA


 
LIITUMA
close-link
BELBIN EESTI INFO- JA UUDISKIRI