skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

Mats Soomre

Mats Soomre

Asutaja ja juhtivtreener
Atesteeritud Belbini konsultant, Juhtimistreener, Juhtivtreener, Koolitaja, Meeskonnatöö treener, Müügitreener
Mats on pea 20 aasta jooksul läbi viinud ligi 1000 koolitust ja treeningut juhtidele, meeskondadele, ettevõtetele, asutustele koolidele ja lasteaedadele. Mats on saavutanud klientide juures tuntuse oma intensiivsuse koolitamise stiili poolest olles positiivne, rõõmsameelne, otsekohene, kiire kohaneja ja heade praktiliste nõuannetega treener. Igav tema juures ei hakka!

Matsi lemmiteemad on MEESKOND / MEESKONNATÖÖ / MEESKONNAROLLID / MÜÜGIMEESKOND / MEESKONNA JUHTIMINE / MOTIVEERIMINE / ENESEKEHTESTAMINE / KINDEL STIIL / MÕJUTAMINE / MUUTUSED MEESKONNAS / MOTIVEERIMINE / AKTIIVNE MÜÜK / ESINEMISOSKUSED / HARJUMUSTE MUUTUS / ISIKLIK KARJÄÄR
Loe rohkemat
Kaie Kivisaar

Kaie Kivisaar

Lahenduskeskne coach
Atesteeritud Belbini konsultant
Personalijuhtimise alal töötades puutusin kokku erinevate organisatsioonide töötajate arendamise ja selleks vastavate süsteemide väljatöötamisega nii Eestis kui erinevates Euroopa riikides.
2014. aastast alustasin lahenduskeskse coachingu õpingut Erickson College International´is ning oman sertifikaati lahenduskeskse coachingu läbiviimiseks.
Koolitades eelistan pigem intensiivset treeningut kui klassikalist koolitust. Et osalejad töötaksid kaasa neile sobival moel, st mõtlejad saavad mõelda ja rääkijad rääkida. Osalejad peaksid jõudma iseseisvalt arusaamisele, mis neile endile või meeskonnale on oluline ning mida tuleb edaspidi ette võtta või muuta.
Lisaks eesti keelele suhtlen inglise, vene ja soome keeles.
Loe rohkemat
Helena Laus

Helena Laus

Koolitaja ja konsultant
Atesteeritud Belbini konsultant, Koolitaja, Personalijuhtimine
Mulle meeldib olla inimeste keskel - neid inspireerida ja aidata. See on ilmselt ka põhjus, miks olen 10 aastat töötanud personalijuhina erinevates ettevõtetes ja täna olen koolitusjuht Baltikumi suurimas meediakontsernis Eesti Meedia. Kuus aastat olen olnud õppejõud Tallinna Majanduskoolis, kus saan jagada õpilastega vastastikku kogemusi ja teadmisi.
Minu südamelähedased teemad koolitajana on teenindus, müük, värbamine ja meeskonnatöö.
Loe rohkemat
Back To Top