Skip to content

Meie koolitajad aitavad leida meeskonna tugevused, nõrkused ja varjatud potentsiaali ning õpetavad seda targalt kasutama

Mats Soomre, Belbin Eesti

Mats Soomre – juhtimise ja meeskonnatöö treener, koolitaja

Meeskonnatöö treener, juhtimistreener, koolitaja, konsultant
Atesteeritud Belbini konsultant, Juhtimistreener, Juhtivtreener, Meeskonnatöö koolitaja, Müügitreener
Mats on juhtimis- ja meeskonnatöö koolitajana 24 aasta jooksul läbi viinud kaugelt üle 1000 koolituse ja treeningu. Ta on klientide juures koolitajana saavutanud tuntuse oma intensiivse koolitamise stiili poolest olles positiivne, rõõmsameelne, otsekohene, kiire kohaneja ja heade praktiliste nõuannetega treener, kes toob vajadusel inimesed mugavustsoonist välja ja aitab nad sinna tagasi. Pea kõik osalejad ütlevad "See oli hoopis teistmoodi koolitus kui seda tavaliselt tehakse!".
Loe rohkemat
Victoria Brown, Belbin UK

Victoria Brown, Belbin UK

Head of Research & Development of Belbin UK
As the head of Research & Development at Belbin UK, Victoria loves to research and write, and her days are filled with penning anything from articles to white papers.
Loe rohkemat
Reelika Ein

Reelika Ein, organisatsiooni kultuuri ja muutuste disainer

Interim HR partner ja muutuste disainer
Atesteeritud Belbini konsultant, Konsultant, Personalijuhtimine
Viimase paari aasta jooksul olen keskendunud innovatsiooni toetava ettevõtte kultuuri kujundamise, muutuste juhtimise ja psühholoogilise turvalisuse teemadele, et aidata ettevõttetel saavutada konkurentsieelis tänapäevaste juhtimispraktikate kaudu. Olen Belbini atesteeritud konsultant ning aktiivne mudeli kasutaja viimased kaheksa  aastat. Belbini abil olen toetanud juhte ja meeskondi koostöö ja muudatuste juhtimisel ning värbamisel ja töötajate arendamisel. Belbini mudel on väga hea tööriist töötajate tugevuste ja potentsiaali  mõistmiseks. Kui juhi fookus on töötajate tugevustel, on pühendunud töötajate osakaal umbes 73%. Kui mitte, siis 9% (Gallup).
Loe rohkemat
Helena Laus, Belbin Eesti

Helena Laus – personalijuht, koolitaja, mentor ja coach

Meeskonnatöö ja juhtimine, värbamine ja muutused, enesejuhtimine ja tugevsute teadvustamine
Atesteeritud Belbini konsultant, Coach, Meeskonnatöö koolitaja, Personalijuhtimine
Helena on inimeste inimene. Talle meeldib aidata inimesi avastada oma potentsiaali, mis on ka põhjus, ta on pea 20 aastat töötanud personalivaldkonnas ning arendanud end coachi ja mentorina. Koolitajana on tema teemadeks teenindus, muutuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine ja meeskonnatöö. Konsultandi ja coachina aitab ta inimestel liikuda oma eesmärkide poole toetades neid karjäärivalikul, aidates teha ettevalmistusi tööintervjuuks, olles abiks harjumuste muutmisel ning leida taas üles fookus. Samuti on ta alustavate personalijuhtidele ja spetsialistidele mentoriks.
Loe rohkemat
Urve Palo

Urve Palo, juhtimistreener ja koolitaja

juhtimistreener
Juhtimistreener, Konsultant
Urve Palo on suurte kogemustega tippjuht nii avalikus kui erasektoris, kes jagab oma kogemusi ja teadmisi, kuidas saavutada tavaliste inimestega ebatavalisi tulemusi, kuidas vältida läbipõlemist ja leida rõõmu ning rahulolu tähendusrikkast elust.
Loe rohkemat
Jüri Kriisemann

Jüri Kriisemann, konsultant

Vaatleja, coach, enesearenduse ekspert ja elukestva õppimise praktik
Atesteeritud Belbini konsultant, Coach, Konsultant, Koolitaja
Mulle meeldib vaadelda, kuidas inimesed arenevad ja luua selleks soodsad tingimused. Minu roll on olla vaatleja ja peegeldaja.
Loe rohkemat
Madis Puhm, Tagametsa Loovusmaja, Tiimwerk

Madis Puhm, meeskonnatöö koolitaja ja superviisor

Meeskonnatöö treener, koolitaja ja superviisor
Atesteeritud Belbini konsultant, Coach, Konsultant, Meeskonnatöö koolitaja, Superviisor
Madis Puhm on meeskonnatöö superviisor ja coach, Belbini meeskonnarollide atesteeritud konsultant, organisatsiooni konfliktivahendaja, Tagametsa Loovusmaja peremees.
Loe rohkemat
Rita Treimuth

Rita Treimuth, protsessidisainer

Interim protsessidisainer
Konsultant
Aitan ettevõtjatel ja juhtidel loovalt, optimeeritult ja kiiresti lahendada ärikorralduse väljakutseid. Koos kliendiga disainmõtleme tema äri- ja juhtimiskorralduse mõistetavaks, sujuvaks ja mõõdetavaks! Ma ei ole koolitaja, disainer ega konsultant tavapärases mõttes, sest tegutsen võimalikult palju kliendi juures kohapeal ja teen töö päriselt ära ka – kas ettevõtte inimestega koosloomena või saadava sisendi põhjal suures osas iseseisvalt.
Loe rohkemat
Tauno Õunapuu

Tauno Õunapuu, konsultant

Koostööpartner, LevelLab personalilahendused
Analüütik, Konsultant, Koolitaja
Olen KoostööKunstiKool Belbin Eesti koostööpartner ja personaliteenuste terviklahendusi pakkuva ettevõtte LevelLab koolitaja ja analüütik.
Aitan ettevõtetel hinnata tööalast konkurentsivõimet ja töötajate kompetentse.
Olen juhtinud ja läbi viinud erinevaid äriuuringute projekte ning teadusuuringuid pädevuste ja tööalase konkurentsivõime hindamiseks.
Õppejõu ja koolitajana olen keskendunud andmeanalüüsi ja andmete visualiseerimise ning kriitilise mõtlemise ja uurimistöö metoodika valdkondadele. Olen töötanud 14 aastat Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor prorektori ja õppejõuna ning Tartu Ülikoolis koolitusjuhi ja õppejõuna. Väikeettevõtjana olen tegutsenud tarkvaraarenduse valdkonnas.
Loe rohkemat
Merle Tambur

Merle Raun (Tambur), koolitaja

Koostööpartner, LevelLab personalilahendused
Konsultant, Koolitaja
Olen KoostööKunstiKool Belbin Eesti koostööpartner ja personaliteenuste terviklahendusi pakkuva ettevõtte LevelLab konsultant ja koolitaja. Aitan ettevõtetel hinnata tööalast konkurentsivõimet ja töötajate kompetentse.
Mul on kogemus erinevate personaliuuringute juhtimisel: pädevusuuringud, 360 kraadi tagasiside, rahulolu uuringud ja koolitusvajaduse uuringud. Samuti olen töötanud lektorina Tallinna Tehnikaülikoolis ja osalenud teadusuuringute läbiviimisel.
Koolitajana on minu lemmikteemad seotud positiivse töökliima loomisega: konfliktijuhtimine, tööstressiga toimetulek, töökiusamise ennetus, emotsioonide juhtimine tööl.
Loe rohkemat
Samite Genius Leonardo Of Chili Aka Lordi

Samite Genius Leonardo of Chili aka Lordi

Meeskonnatöö koolitaja ja tujutõstja
Meeskonnatöö koolitaja
Olen KoostööKunstiKool Belbin Eesti koostööpartner juba kaheksa aastat. Olen hea enesetunde loojaks, tuju tõstjaks ja rõõmsameelsuse loomise eeskujuks.
Loe rohkemat
Back To Top
Search