skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Aitan ettevõtjatel ja juhtidel loovalt, optimeeritult ja kiiresti lahendada ärikorralduse väljakutseid. Koos kliendiga disainmõtleme tema äri- ja juhtimiskorralduse mõistetavaks, sujuvaks ja mõõdetavaks!

Ma ei ole koolitaja, disainer ega konsultant tavapärases mõttes, sest tegutsen võimalikult palju kliendi juures kohapeal ja teen töö päriselt ära ka – kas ettevõtte inimestega koosloomena või saadava sisendi põhjal suures osas iseseisvalt.

Kergendan hõivatud juhi töökoormust, võtan temalt üle selle olulise ärikorraldusliku probleemi, mis vajab kiiresti tema tähelepanu, kuid millega tegelemiseni ta ise aegsasti ei jõuaks. Olen täiendavaks jõudluseks juhile, tema visiooni järgi töötan välja lahenduse, kui vaja, siis aitan ka visiooni (milline on soovitud seisund, kui see probleem on lahendatud?) välja selgitada.

Tegelen äriprotsessidega (mitte tootmisprotsessidega) hands-on tippspetsialistina.

  • aitan luua lahendusi protsessijuhtimise ja ärikorralduse teemadel
  • õpetan lahendusi kasutama
  • nõustan juurutamisel

Olen töötanud kokku üle 25 a erinevates valdkondades, nagu meditsiin, müük, lennundus ja äriteadmus ning eri masti ettevõtetes, sh rahvusvahelises korporatsioonis, start-upis, riigiettevõttes ja riigiasutuses. Algusaastatel teenindades ja müües, hiljem juhtides ja auditeerides ning lõpuks analüüsides ja kujundades valdkondi, protsesse ja juhtimissüsteeme. Ikka inimesi silmas pidades, hoolitsedes nii klientide, töötajate kui juhtide vajaduste/kogemuse eest.

Süsteemsus on minu tugevus ja kirg, väidetavalt olen selles suurepärane. Nõnda ma pakungi seda, mida oskan kõige paremini – eesmärki toetava ärikorralduse (sh protsesside) loomist. Mind usaldavad ja soovitavad erinevate valdkondade juhid ja tippspetsialistid.

Vaata ka www.protsessid.ee/soovitajad

Seotud postitused

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search