Skip to content

Aitan ettevõtjatel ja juhtidel loovalt, optimeeritult ja kiiresti lahendada ärikorralduse väljakutseid. Koos kliendiga disainmõtleme tema äri- ja juhtimiskorralduse mõistetavaks, sujuvaks ja mõõdetavaks!

Ma ei ole koolitaja, disainer ega konsultant tavapärases mõttes, sest tegutsen võimalikult palju kliendi juures kohapeal ja teen töö päriselt ära ka – kas ettevõtte inimestega koosloomena või saadava sisendi põhjal suures osas iseseisvalt.

Kergendan hõivatud juhi töökoormust, võtan temalt üle selle olulise ärikorraldusliku probleemi, mis vajab kiiresti tema tähelepanu, kuid millega tegelemiseni ta ise aegsasti ei jõuaks. Olen täiendavaks jõudluseks juhile, tema visiooni järgi töötan välja lahenduse, kui vaja, siis aitan ka visiooni (milline on soovitud seisund, kui see probleem on lahendatud?) välja selgitada.

Tegelen äriprotsessidega (mitte tootmisprotsessidega) hands-on tippspetsialistina.

  • aitan luua lahendusi protsessijuhtimise ja ärikorralduse teemadel
  • õpetan lahendusi kasutama
  • nõustan juurutamisel

Olen töötanud kokku üle 25 a erinevates valdkondades, nagu meditsiin, müük, lennundus ja äriteadmus ning eri masti ettevõtetes, sh rahvusvahelises korporatsioonis, start-upis, riigiettevõttes ja riigiasutuses. Algusaastatel teenindades ja müües, hiljem juhtides ja auditeerides ning lõpuks analüüsides ja kujundades valdkondi, protsesse ja juhtimissüsteeme. Ikka inimesi silmas pidades, hoolitsedes nii klientide, töötajate kui juhtide vajaduste/kogemuse eest.

Süsteemsus on minu tugevus ja kirg, väidetavalt olen selles suurepärane. Nõnda ma pakungi seda, mida oskan kõige paremini – eesmärki toetava ärikorralduse (sh protsesside) loomist. Mind usaldavad ja soovitavad erinevate valdkondade juhid ja tippspetsialistid.

Vaata ka www.protsessid.ee/soovitajad

Loe edasi

Pühendumus Ja Tugevuste Teadvustamine
·
09.02.2024

Pühendumus suureneb 6 sammuga

Pühendumus on meeskonnatöö edukuse seisukohalt võtmeküsimus. Kindlasti ei ole mõtet sundida inimesi oma nõrkusi parandama, see ei tööta. Nõrkusi ei saa üldse kuigivõrd arendada – aga inimeste tugevusi saab arendada lõputult. Pühendumus suureneb märkimisväärselt, kui inimesed saavad rakendada oma tugevusi.

Back To Top
Search