Skip to content

Müügikoolitus on pigem intensiivne treening

Müügikoolitus on pigem intensiivne treening, mis eeldab tahet aktiivselt kaasa mõelda ja kaasa töötada endale sobival moel. Teoreetiline teadmine jääbki teoreetiliseks, kui ennast ei treeni. Vaja on harjutamist, kaasamõtlemist, harjutamist,  kaasamõtlemist ja siis kõike uuesti otsast peale kuniks te tunnete end meistri kandidaadina! Koolitusele on teretulnud nii mõtlejad, vaidlejad, skpetikud, ideede generaatorid, perfektsionistid kui kõik teised.

Müügikoolitus on mõeldud neile, kes …

 • … kelle igapäevaseks ülesandeks on aktiivselt kliendisuhteid luua ja arendada,
 • … soovivad värskendust oma müüva veenmisoskuse arendamiseks,
 • … tahavad ennast mugavustsoonist välja tuua ja leida uusi võimalusi arenguks.

Me lähtume sellest, et ka suurepärases müügimeeskonnas tuleb väga head koostöö teha. Müügimeeskonnale kohast koostööd. See eeldab ka suurepärast müügimeeskonna juhtimist, keskendumist enda ja teiste tugevustele.

Mis juhtuks siis, kui iga teie müügimeeskonna liige suudaks müüa homme vähemalt sama hästi kui teie tänane parim müüja?

Müük ei ole enam ammu see, mis see oli mõned aastad tagasi! Kliendisuhted ja müük ilma müüki tegemata ja ometi müües läbi müügitegevuste.  Keeruline? Mitte väga, aga pingutama peab kindlasti!!

Küsimused, millele müügikoolitus vastused annab

Müügikoolitus ja müügimeeskond
Müügikoolitus ja müügimeeskond
 • Kuidas siduda teenindust ja müüki?
 • Kuidas müüa aktiivselt ilma liigselt peale tükkimata?
 • Kuidas luua klientidega kontakti?
 • Kuidas kujundada klientidega koostöösuhteid?
 • Kuidas leida klientide tegelikke vajadusi?
 • Kuidas esitleda klientidele oma tooteid ja teenuseid?
 • Kuidas olla usutav, veenev ja positiivne?
 • Kuidas tulla toime klientide vastuväidete ja müügivastupanuga?
 • Kuidas lahendada klientidega probleemseid olukordi?
 • Kuidas müüa ilma müümata?
 • Kuidas müüa erinevat tüüpi inimestele?
 • Kuidas olla heaks müügikonsultandiks?
 • Kuidas organiseerida oma müügitööd?
 • Kuidas teadvustada ja arendada oma tugevusi?

Mats Soomre räägib müügikoolitusest

Minult küsiti kord, miks ma lisaks meeskonnatöö- ja juhtimiskoolitustele müügikoolitusi teen? Miks ma peaksin müügist oskama rääkida?” Ma küsisin sõbralikult vastu: “Paku, kes on enamuse minu koolitustest müünud?”
Ja vastasin ise: “Mina ise, kes siis veel! Ma hakkasin müügiga tegelema juba üheksakümnendate alguses ja teen seda siiani. Räägingi suuresti oma kogemustest ja praktilistest töövõtetest, mis aitavad müügis edu saavutada ja häid kliendisuhteid luua ning hoida.”
“Siis on pilt selge, sobi hästi!” kõlas vastuseks ja telliti müügikoolitus tervele müügimeeskonnale.”

Müügikoolituse live salvestus

Müügikoolituse läbiviija on Mats Soomre

Mats Soomre, Belbin Eesti
Meeskonnatöö treener, juhtimistreener, koolitaja, konsultant
Mats on juhtimis- ja meeskonnatöö koolitajana 24 aasta jooksul läbi viinud kaugelt üle 1000 koolituse ja treeningu. Ta on klientide juures koolitajana saavutanud tuntuse oma intensiivse koolitamise stiili poolest olles positiivne, rõõmsameelne, otsekohene, kiire kohaneja ja heade praktiliste nõuannetega treener, kes toob vajadusel inimesed mugavustsoonist välja ja aitab nad sinna tagasi. Pea kõik osalejad ütlevad "See oli hoopis teistmoodi koolitus kui seda tavaliselt tehakse!".

Kliendid kiidavad müügikoolitusi

Carl Hiie

Julgen Belbin Eesti koolitusi soovitada kõigile. Koostöö Matsiga on olnud meeletult arendav ja praktiline. Õppisin palju uut nii enda kui ka meeskonna eduka toimimise ning juhtimise kohta. Mats oskab tekitada ebamugavaid olukordi, et sind mugavustsoonist välja meelitada ning sellistes olukordades saab alguse sinu hüppeline areng ja uute teadmiste omandamine.

Carl Hiie, ärikliendi müügijuht - Møller Auto Ülemiste
Anna Katsan

Kunstikool sobib ideaalselt antud kooli nimetuseks. Oskus mõjutada ja veenda inimesi on tõeline kunst. Kõige enam pani mind mõtlema see asjaolu, et kõik mu nõrkused on minu ainulaadsed iseloomujooned. Neid tuleb lihtsalt aktsepteerida ja armastada ning osata ümber kujundada enda tugevusteks. Mats’i stiil on julge ja pealetükkiv, aga just see annabki koolitusele särtsu ja emotsiooni. Aitäh Sulle, Mats erakordse elamuse eest!

Anna Katsan, IT erilahenduste müügijuht - Telia Eesti
Sten Erik Soo

Belbini müügikoolitus on aidanud mind klientidega suhtlemisel ja arendanud ajapikku müügioskusi. Mats Soomre innustab sind koolitusel kaasa kuulama, mõtlema ja järeldusi tegema, mis enesele teadmata kõik hiljem kasuks tuleb. Koolitus, mis on arusaadav kõigile ning arendab iga inimese puudulikke oskusi!

Sten Erik Soo - Next Golf

Võta ühendust ja küsi pakkumist

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Minu tänased ja homsed väljakutsed meeskonnaga

  Ettevõte või asutus

  Telefon

  Back To Top
  Search