skip to Main Content

Olen meeskonnatöö arendaja, superviisor, coach, Tagametsa Loovusmaja peremees.

Mind köidab meeskonnatöö teema. Olen varasemalt üle 22 aasta juhtinud erinevaid meeskondi, nii Eesti kui rahvusvahelistes ettevõtetes.

Uued väljakutsed nõuavad nii individuaalset kui ka meeskondlikku kasvamist ja julgust muutusteks. Minu ambitsioon on avardada meeskonna ja meeskonnaliikmete maailma.
Mida teadlikumad me endast oleme seda paremini tuleme toime erinevate olukordade ja muutujatega. Sama kehtib ka meeskonnas. Mida paremini tunned oma kolleege, seda sujuvam võib olla koostöö ja seda paremini jõutakse toimivate lahendusteni.

Belbini meeskonnarollid annavad suurepärase võimaluse saada ülevaade nii iseenda, kui ka oma kolleegide käitumiseelistuste, meile iseloomulike tugevuste ja nõrkuste kohta. Integreerides seda informatsiooni supervisiooni ja coachingu protsessiga, on võimalik luua lisaväärtust, mis aitab jõustada inimesi, meeskondi ja organisatsioone.
Seega, ma aitan luua toimivaid ja tulemuslikke meeskondi.

Seotud teemadel

Hindaja

Meeskonnatöö: Kõige suurem skeptik on parim otsustaja

Kuid kui teie ettepanekule tuleb vastuseks: “EI! EI! SELLEST EI SAA ASJA, MA JU RÄÄGIN, ET SELLEST EI SAA ASJA!” veel enne, kui te olete uksest sissegi saanud, on tegu pigem pessimisti kui hindajaga. Mis on nende vahe? Hindaja skeptitsism tugineb loogikale, pessimisti oma mitte.
Loe edasi
Belbin - Hindaja
Belbin - Kujundaja
Belbin - Võimaluste Otsija
Belbin - Koordineerija
Madis Puhm
Belbin Team Roles Accredited
Back To Top
Search