skip to Main Content

Innovaator päkapikk ja jõulusalmid

Innovaator

Ostab kinke, mis on geniaalsed, kuid samas täiesti kasutud. Ta ei paki neid kunagi ära, sest kardab, et ei leia neid hiljem üles. Innovaatorilt ei tasu oodata traditsioonilist jõuluõhtusööki – pigem viinerid verivorsti ja kartulisalat hapukapsa asemel.

Belbini päkapikud ja jõulusalmid

Hindaja

Veedab tunde veebis, võrreldes asju ja lugedes arvustusi, et teha parim kingivalik. Kindlasti ei osta ta kinke kergekäeliselt ja võib hoopis leppida kinkekaardiga, kui ei suuda otsustada.

Koordineerija päkapikk ja jõulusalmid

Koordineerija

Delegeerib jõuluostud teistele ja paneb kõik jõululaupäevaks tööle – “parimad” inimesed tegelevad seapraega, hautavad kapsaid ja korjavad sugulased peale.

Teostaja päkapikk ja jõulusalmid

Teostaja

Organiseerib jõuluostud arvutustabeli abil ja teeb ostud eelmise aasta edukamate kinkide põhjal. Paneb liha ja vorstid ahju täpselt kell 18:00 ja ajastab kõik tegevused minuti täpsusega, et õhtu laabuks sujuvalt.

Viimistleja päkapikk ja jõulusalmid

Viimistleja

On jõuluhommikul kella kolmeni üleval, pakkides kõik kingid kaunilt. Kodu on ilusasti kaunistatud ja täis rohkeid detaile. Nõuab, et saaks teha kõik vajaliku jõululõunaks ise ja kukub päeva lõpus kokku.

Võimaluste otsija päkapikk ja jõulusalmid

Võimaluste otsija

Alati otsimas parimat Musta Reede diili ja valmis hinda veelgi alla kauplema. Võib kopeerida teiste kingiideid ega pruugi jõuda kõikidele õhtusöökidele, kuhu ta on lubanud mnna.

Kujundaja päkapikk ja jõulusalmid

Kujundaja

Armastab pinget, mille tekitavad viimase minuti ostud jõululaupäeval. Läheb pärastlõunal linna ja saab kõigega nagu naksti hakkama. Saab kõigega valmis punkti pealt kell 12 öösel ja on kõige tõenäolisem vaidluse alustaja.

Meeskonnatöötaja päkapikk ja jõulusalmid

Meeskonnatöötaja

Tunneb muret õigete kinkide pärast, kartes, et valib valed asjad ja tekitab teistes pettumust. Tahab, et kõigil oleksid toredad jõulud. Suudab kergesti lahendada kõik jõulutülid ja maandada stressi üleküpsenud seaprae pärast.

Asjatundja päkapikk ja jõulusalmid

Asjatundja

On teinud mitmeid kuid uurimustööd kõige maitsvama hapukapsa valmistamiseks ega suuda millestki muust rääkida. Pole isegi mõtet küsida, kuidas saaks teisi roogasid valmistada.

Mats Soomre

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Tema lemmikteemad on meeskond, meeskonnatöö, müügimeeskond, meeskonna juhtimine ja meeskonnarollid.
Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Back To Top