skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Innovaator päkapikk ja jõulusalmid

  Innovaator

  Ostab kinke, mis on geniaalsed, kuid samas täiesti kasutud. Ta ei paki neid kunagi ära, sest kardab, et ei leia neid hiljem üles. Innovaatorilt ei tasu oodata traditsioonilist jõuluõhtusööki – pigem viinerid verivorsti ja kartulisalat hapukapsa asemel.

  Belbini päkapikud ja jõulusalmid

  Hindaja

  Veedab tunde veebis, võrreldes asju ja lugedes arvustusi, et teha parim kingivalik. Kindlasti ei osta ta kinke kergekäeliselt ja võib hoopis leppida kinkekaardiga, kui ei suuda otsustada.

  Koordineerija päkapikk ja jõulusalmid

  Koordineerija

  Delegeerib jõuluostud teistele ja paneb kõik jõululaupäevaks tööle – “parimad” inimesed tegelevad seapraega, hautavad kapsaid ja korjavad sugulased peale.

  Teostaja päkapikk ja jõulusalmid

  Teostaja

  Organiseerib jõuluostud arvutustabeli abil ja teeb ostud eelmise aasta edukamate kinkide põhjal. Paneb liha ja vorstid ahju täpselt kell 18:00 ja ajastab kõik tegevused minuti täpsusega, et õhtu laabuks sujuvalt.

  Viimistleja päkapikk ja jõulusalmid

  Viimistleja

  On jõuluhommikul kella kolmeni üleval, pakkides kõik kingid kaunilt. Kodu on ilusasti kaunistatud ja täis rohkeid detaile. Nõuab, et saaks teha kõik vajaliku jõululõunaks ise ja kukub päeva lõpus kokku.

  Võimaluste otsija päkapikk ja jõulusalmid

  Võimaluste otsija

  Alati otsimas parimat Musta Reede diili ja valmis hinda veelgi alla kauplema. Võib kopeerida teiste kingiideid ega pruugi jõuda kõikidele õhtusöökidele, kuhu ta on lubanud mnna.

  Kujundaja päkapikk ja jõulusalmid

  Kujundaja

  Armastab pinget, mille tekitavad viimase minuti ostud jõululaupäeval. Läheb pärastlõunal linna ja saab kõigega nagu naksti hakkama. Saab kõigega valmis punkti pealt kell 12 öösel ja on kõige tõenäolisem vaidluse alustaja.

  Meeskonnatöötaja päkapikk ja jõulusalmid

  Meeskonnatöötaja

  Tunneb muret õigete kinkide pärast, kartes, et valib valed asjad ja tekitab teistes pettumust. Tahab, et kõigil oleksid toredad jõulud. Suudab kergesti lahendada kõik jõulutülid ja maandada stressi üleküpsenud seaprae pärast.

  Asjatundja päkapikk ja jõulusalmid

  Asjatundja

  On teinud mitmeid kuid uurimustööd kõige maitsvama hapukapsa valmistamiseks ega suuda millestki muust rääkida. Pole isegi mõtet küsida, kuidas saaks teisi roogasid valmistada.

  Mats Soomre

  Mats Soomre

  KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

  Back To Top
  ×Close search
  Search