skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Kui korraks sügavamalt mõelda ...

  Vaikimine ei ole ignoreerimine. Kui vaikimine on muutunud ignoreerimiseks, siis on kuskil viga tehtud.

  Vaidlemine ei ole vastutöötamine. Kui vaidlemine muutub vastutöötamiseks, on see jonnimine.

  Ettepanek ei ole veel otsus. Miks on nii, et kui teed ettepaneku, siis tahetakse seda alustuseks maha suruda, mitte arutada. Kui teed otsuse, siis tahetakse arutada … kui pole enam midagi arutada, sest otsus on otsus.

  Sinu kiiksude taga on sinu tugevused!

  Jätkates teemat. Kui sa juba küsid, kas sa küsid selleks, et aru saada, või tahad teised maha teha ja oma mõtteid pale suruda? Kui sa küsisid, siis kuula mind ära ja mõtle kaasa! Siit ka sisuline küsimus küsijale “Kas ma vastan nii, nagu ma hetkel päriselt mõtlen, või vastan kenasti läbi roosade prillide?”

  Hindaja

  Meeskonnatöö: Kõige suurem skeptik on parim otsustaja

  Kuid kui teie ettepanekule tuleb vastuseks: “EI! EI! SELLEST EI SAA ASJA, MA JU RÄÄGIN, ET SELLEST EI SAA ASJA!” veel enne, kui te olete uksest sissegi saanud, on tegu pigem pessimisti kui hindajaga. Mis on nende vahe? Hindaja skeptitsism tugineb loogikale, pessimisti oma mitte.
  Loe edasi
  Toiduakadeemia Ja Meeskonnatöö Koolitus

  Meeskonnatöö restart, Belbin ja Toiduakadeemia

  Liitsime meeskonnatöö koolituse ja Belbini meeskonnarollid Toiduakadeemia ühiskokkamisega. Tulemuseks saime midagi erakordset – kõige skeptilisemadki inimesed ütlesid veenvalt: „Väga hea! Mõtlemapanev! Meeldiv ja kasulik!“
  Loe edasi
  Anija Mõis

  Anijal saavad juhtimine ja meeskond uue kvaliteedi

  Meeskonnad tulevad taas kokku. Enesekindlus ja inimliku kontakti väärtus on täna olulisem kui kunagi varem. Üksteise parem mõistmine ja meie kiiksudega arvestamine annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi. Kas oled kuulnud, et parimad ideed sünnivad tänu keskkonnavahetusele? Tule avasta enda ja oma meeskonna tegelik potentsiaal mõnusas ja erakordses Anija mõisas..
  Loe edasi
  Jo Keeler

  Jo Keeler

  As the Managing Partner of Belbin, Jo manages strategic and operational activities to grow and build the global Belbin brand. She is also responsible for the management of the Belbin UK office – aligning the talents of the team with the work that needs to be done day to day, and in the future. Jo works closely with Meredith Belbin and acts as his general sounding board. Over the past 17 years Jo has worked with many organisations, worldwide, helping them understand and utilise the strengths of individuals and teams.

  Back To Top
  ×Close search
  Search