skip to Main Content

Kui korraks sügavamalt mõelda ...

Vaikimine ei ole ignoreerimine. Kui vaikimine on muutunud ignoreerimiseks, siis on kuskil viga tehtud.

Vaidlemine ei ole vastutöötamine. Kui vaidlemine muutub vastutöötamiseks, on see jonnimine.

Ettepanek ei ole veel otsus. Miks on nii, et kui teed ettepaneku, siis tahetakse seda alustuseks maha suruda, mitte arutada. Kui teed otsuse, siis tahetakse arutada … kui pole enam midagi arutada, sest otsus on otsus.

Sinu kiiksude taga on sinu tugevused!

Jätkates teemat. Kui sa juba küsid, kas sa küsid selleks, et aru saada, või tahad teised maha teha ja oma mõtteid pale suruda? Kui sa küsisid, siis kuula mind ära ja mõtle kaasa! Siit ka sisuline küsimus küsijale “Kas ma vastan nii, nagu ma hetkel päriselt mõtlen, või vastan kenasti läbi roosade prillide?”

Hindaja

Meeskonnatöö: Kõige suurem skeptik on parim otsustaja

Kuid kui teie ettepanekule tuleb vastuseks: “EI! EI! SELLEST EI SAA ASJA, MA JU RÄÄGIN, ET SELLEST EI SAA ASJA!” veel enne, kui te olete uksest sissegi saanud, on tegu pigem pessimisti kui hindajaga. Mis on nende vahe? Hindaja skeptitsism tugineb loogikale, pessimisti oma mitte.
Loe edasi
Toiduakadeemia Ja Meeskonnatöö Koolitus

Meeskonnatöö restart, Belbinilt ja Toiduakadeemialt

Liitsime meeskonnatöö koolituse ja Belbini meeskonnarollid Toiduakadeemia ühiskokkamisega. Tulemuseks saime midagi erakordset – kõige skeptilisemadki inimesed ütlesid veenvalt: „Väga hea! Mõtlemapanev! Meeldiv ja kasulik!“
Loe edasi
Ojako Puhke- Ja Koolituskeskus

UUS! Ojakol saavad juhtimine ja meeskond uue hingamise

Meeskonnad tulevad taas kokku. Enesekindlus ja inimliku kontakti väärtus on täna olulisem kui kunagi varem. Üksteise parem mõistmine ja meie kiiksudega arvestamine annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue hingamise. Parimad ideed sünnivad tänu keskkonnavahetusele! Tule avasta enda ja oma meeskonna tegelik potentsiaal hinge ja vaimu kosutaval Ojakol.
Loe edasi
Jo Keeler

Jo Keeler

As the Managing Partner of Belbin, Jo manages strategic and operational activities to grow and build the global Belbin brand. She is also responsible for the management of the Belbin UK office – aligning the talents of the team with the work that needs to be done day to day, and in the future. Jo works closely with Meredith Belbin and acts as his general sounding board. Over the past 17 years Jo has worked with many organisations, worldwide, helping them understand and utilise the strengths of individuals and teams.

Back To Top
×Close search
Search