skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Põnevat sarnasust ja erinevust universumi ja aatomimaailma mastaapide vahel leiab A Question of Scale Quarks to Quasars

Kui tahad alustada meile teada olevast universumist, siis alusta ja vaata http://www.wordwizz.com/pages/1uexp27.htm

Kõrvaloleval fotol on Linnutee galaktika, mille läbimõõt on 100 000 valgusaastat. Edasi võid suuruseid juba ise ette kujutada või siis klikkida lingil ja ise edasi uurida.

Kui tahad alustada meile teada olevast aatomisesemusest, siis alusta Higgsi bosonist http://www.wordwizz.com/pages/1uexp-18.htm

Allikas: Bruce Bryson

Foto: NASA

Aatomist

“Kui tuuma läbimõõt oleks näiteks 1 mm, siis aatomi enda läbimõõt oleks umbes 10 meetrit. Aatomi mass on praktiliselt kõik selles ühemillimeetrises keras, ülejäänud 10 meetrine kera sisaldab massist ainult 0,05 protsenti. Tavamõistus peab aatomituuma ümbritsevat ruumi peaaegu tühjaks. Aga just nendest “praktiliselt tühjadest” aatomitest moodustuvad molekulid ja tahked kehad kuni kõige kõvema aine, teemandini välja. Üks aatomiparadoksidest on see, et “praktiline tühjus” moodustab ka kõige kõvemad kehad.

Aatomid ja molekulid on pidevas liikumises, põrkudes kogu aeg omavahel. Näiteks teeb aatom või molekul õhus sekundi jooksul miljardeid põrkeid. See kestab aastaid, aastakümneid, isegi aastatuhandeid. Aga vaatamata fantastiliselt suurele arvule omavahelistele põrgetele, aatomid selle juures ei kulu ega muuda ka muul viisil oma omadusi. Aatomid on kulumatud – see on teine tavamõistusele arusaamatu aatomiparadoks.

Mats Soomre

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search
                              LIITU MEIE
                              INFO- JA 
                              UUDISKIRJA SAAJATEGA


 
LIITUMA
close-link
BELBIN EESTI INFO- JA UUDISKIRI


TULE MEESKONNAGA PÕLDOTSALE INSPIRATSIOONI SAAMA
 

Täiesti teistsuguses keskkonnas toimunud koolitusel saadud inspiratsioon annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi. Kuidas me seda kõike teeme?
 
LOE EDASI
close-link
PÕLDOTSALE MEESKONNAGA INSPIRATSIOONI SAAMA