Skip to content

Juhanson määrati tööle kaitseväe õppekeskusse, kus tema ülesandeks sai tutvustada uutele kursantidele riigi ja kaitseväe seadusi. Eriti tähtsa ülesandena pidi ta tutvustama ja samas müüma spetsiaalset kaitseväelastele mõeldud elukindlustust.

Peagi märkas õppekeskuse komandör, et Juhanson on müünud elukindlustuse kõikidele uutele kursantidele. 100% müüki polnud seal kunagi varem esinenud. Komandöril tekkis asja vastu tõsine huvi ja ta läks Juhansoni loengut pealt vaatama.

Kõigepealt rääkis Juhanson elukindlustusest üldse. Seejärel lausus ta: “Kui te lähete lahingusse, taskus elukindlustuspoliis, ning juhtute surma saama, siis maksab riik teie perele kompensatsiooni 200 000 eurot. Kui teil aga elukindlustuspoliisi ei ole, siis kohustub riik teie perele maksma 6000 eurot.”

Pärast pausi lisas Juhanson: “Niisiis, mida te arvate, keda riik esimesena lahingusse saadab?”

Mats Soomre, Belbin Eesti

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener, Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 23 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Kliendi sõnul "Mats ei püüa meele järele olla, vaid hoopis intrigeerib. Sunnib sind kaasa mõtlema, pingutama ja arenema, mugavustsoonist välja tulema – sest vaid nii saab oskusi arendada ja hoiakuid muuta!"

Back To Top
Search