skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Juhanson määrati tööle kaitseväe õppekeskusse, kus tema ülesandeks sai tutvustada uutele kursantidele riigi ja kaitseväe seadusi. Eriti tähtsa ülesandena pidi ta tutvustama ja samas müüma spetsiaalset kaitseväelastele mõeldud elukindlustust.

  Peagi märkas õppekeskuse komandör, et Juhanson on müünud elukindlustuse kõikidele uutele kursantidele. 100% müüki polnud seal kunagi varem esinenud. Komandöril tekkis asja vastu tõsine huvi ja ta läks Juhansoni loengut pealt vaatama.

  Kõigepealt rääkis Juhanson elukindlustusest üldse. Seejärel lausus ta: “Kui te lähete lahingusse, taskus elukindlustuspoliis, ning juhtute surma saama, siis maksab riik teie perele kompensatsiooni 200 000 eurot. Kui teil aga elukindlustuspoliisi ei ole, siis kohustub riik teie perele maksma 6000 eurot.”

  Pärast pausi lisas Juhanson: “Niisiis, mida te arvate, keda riik esimesena lahingusse saadab?”

  Mats Soomre

  Mats Soomre

  KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

  Back To Top
  ×Close search
  Search