skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Juhanson määrati tööle kaitseväe õppekeskusse, kus tema ülesandeks sai tutvustada uutele kursantidele riigi ja kaitseväe seadusi. Eriti tähtsa ülesandena pidi ta tutvustama ja samas müüma spetsiaalset kaitseväelastele mõeldud elukindlustust.

Peagi märkas õppekeskuse komandör, et Juhanson on müünud elukindlustuse kõikidele uutele kursantidele. 100% müüki polnud seal kunagi varem esinenud. Komandöril tekkis asja vastu tõsine huvi ja ta läks Juhansoni loengut pealt vaatama.

Kõigepealt rääkis Juhanson elukindlustusest üldse. Seejärel lausus ta: “Kui te lähete lahingusse, taskus elukindlustuspoliis, ning juhtute surma saama, siis maksab riik teie perele kompensatsiooni 200 000 eurot. Kui teil aga elukindlustuspoliisi ei ole, siis kohustub riik teie perele maksma 6000 eurot.”

Pärast pausi lisas Juhanson: “Niisiis, mida te arvate, keda riik esimesena lahingusse saadab?”

Mats Soomre

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search