skip to Main Content

Juhanson määrati tööle kaitseväe õppekeskusse, kus tema ülesandeks sai tutvustada uutele kursantidele riigi ja kaitseväe seadusi. Eriti tähtsa ülesandena pidi ta tutvustama ja samas müüma spetsiaalset kaitseväelastele mõeldud elukindlustust.

Peagi märkas õppekeskuse komandör, et Juhanson on müünud elukindlustuse kõikidele uutele kursantidele. 100% müüki polnud seal kunagi varem esinenud. Komandöril tekkis asja vastu tõsine huvi ja ta läks Juhansoni loengut pealt vaatama.

Kõigepealt rääkis Juhanson elukindlustusest üldse. Seejärel lausus ta: “Kui te lähete lahingusse, taskus elukindlustuspoliis, ning juhtute surma saama, siis maksab riik teie perele kompensatsiooni 200 000 eurot. Kui teil aga elukindlustuspoliisi ei ole, siis kohustub riik teie perele maksma 6000 eurot.”

Pärast pausi lisas Juhanson: “Niisiis, mida te arvate, keda riik esimesena lahingusse saadab?”

Mats Soomre

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Tema lemmikteemad on meeskond, meeskonnatöö, müügimeeskond, meeskonna juhtimine ja meeskonnarollid.
Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Back To Top