skip to Main Content

Olge te suuresti tervitatud ning terveks aastakümneks leidlikkuse ja järjekindlusega rikastatud!

Ma soovin teile meelekindlust leppida asjadega, mida te ei saa muuta, julgust muuta asju, mida te muuta saate, ja tarkust nende vahel alati vahet teha!

Most heartfelt greetings! May the coming decade be filled with creativity and persistence for all of you.

I wish you all serenity to accept the things You cannot change, courage to change the things You can and wisdom to know the difference!

Reinhold Niebuhr, Kurt Vonnegut, “ Slaughterhouse 5”

Aastakümne viimase aasta esimene loojang

First sunset of the year

5 mõtet järgmiseks aastaks. Mõtted, millest ma ei loobu.

Mats Soomre Meeskonnakoolitused Ja Juhtimiskoolitused

5 soovitust, kuidas enda ja teistega paremini toime tulla

Minult küsiti: „Moodne maailm esitab meile üha suuremaid väljakutseid nii tööl, kodus kui puhkehetkel – millised on Sinu märksõnad, et eluga toime tulla?“ Ma jäin mõttesse ja vastasin: “Üksikud hundid on väljasurev liik. Koos tegemine, ühise sünergia leidmine, rõõmuhetkede leidmine igast olukorrast, tasakaalu leidmine ja pidev täpsustamine vastandlike kriteeriumide vahel."
Loe edasi
Mats Soomre Meeskonnakoolitused Ja Juhtimiskoolitused

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener, Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 23 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Kliendi sõnul "Mats ei püüa meele järele olla, vaid hoopis intrigeerib. Sunnib sind kaasa mõtlema, pingutama ja arenema, mugavustsoonist välja tulema – sest vaid nii saab oskusi arendada ja hoiakuid muuta!"

Back To Top
Search