skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Edukaks meeskonnatööks on vaja enamat, kui inimesed kokku panna ja leppida kokku eesmärgid. Kuigi lõplik vastutus on alati juhi kanda, ei pea juhtimine olema ühe inimese vastutusrikas pingutus. Pigem peaks see olema kindel koostöö vorm, kus juhtimine kui funktsioon on meeskonna vahel jagatud, arvestades kõikide meeskonnaliikmete tugevusi ja nõrkusi. Isegi juhid ei ole ideaalsed inimesed, ka neil on omad nõrkused …

Selleks, et valitud koostöö- ja juhtimisstiil annaks parima tulemuse, peab inimeste vahel olema täielik (et mitte öelda absoluutne) usaldus ning garanteeritud võimalus avatud diskussiooniks nii enne kui pärast otsustamist ilma igasuguse kartuseta, et üks või teine osapool hakkaks liiga kiiresti kritiseerima või lausa halvustama. Pea meeles, et mõte ja ettepanek ei ole otsus, vaid kutse arutelule!

Mitte mingil juhul ei tohi saavutatud usaldust kuritarvitada ega pöörata saadud infot inimese või meeskonna vastu. Inimesel peab olema kindel teadmine ja tunne, et ta saab juhiga olulisi teemasid arutada ilma oma mõtteid varjamata.

Üks võimalus kontrollimaks, millisel tasemel meid usaldatakse, on vaadata, kui avatult ja julgelt räägitakse juhiga oma vigadest ja nõrkustest ilma neid varjamata.

Seni kuni puudub täielik omavaheline usaldus, on juhi ja kogu meeskonna esmaseks ülesandeks luua puuduolev osa usaldusest, kasutades ühe võimalusena inimeste sügavamat tundmaõppimist nende loomupäraste käitumiseelistuste kaudu.

Ja siis liitub meeskonnaga uus inimene … ning kõik peab hakkama otsast peale.

Kirjuta meile, me teame, kuidas aidata!

Mats Soomre mats@belbin.ee

Kui hästi sina tunned oma tugevusi ja nõrkusi? Aga teised sinu ja sina teiste tugevusi ja nõrkusi?

Mats Soomre
Mats Soomre

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search


TULE MEESKONNAGA PÕLDOTSALE INSPIRATSIOONI SAAMA
 

Täiesti teistsuguses keskkonnas toimunud koolitusel saadud inspiratsioon annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi. Kuidas me seda kõike teeme?
 
LOE EDASI
close-link
PÕLDOTSALE MEESKONNAGA INSPIRATSIOONI SAAMA