Skip to content

Belbini meeskonnarollid - Hindaja

Või mida see üldse tähendab, kui kellegi kohta öeldakse: “Sa oled ikka täitsa … !”

Juuksurisse astus sisse üks väike poiss. Juuksur tundis ta koheselt ära ja ütles muigel näoga oma klientidele: Vaadake seda väikest poissi! Ta on kõige rumalam poiss, keda ma eales kohanud olen. Ma kohe tõestan teile seda!

Seepeale võttis ta oma taskust kaks münti, 1-eurose ja 20-sendise, ning kutsus poisi enda juurde: Tule, vali endale üks müntidest, ükskõik milline.

Poiss valis kõhklematult 20-sendise mündi ja lahkus juuksurist. Enamik muigasid või lausa naersid.

Tagasiteel jõudis üks juuksuri klientidest poisile järele ja küsis tema käest: – Miks sa küll valisid 20-sendise, mitte 1-eurose mündi?

Väike poiss naeratas ja teatas enesekindlalt: Sellepärast, et kui ma valiksin 1-eurose,  oleks see mäng samal päeval minu jaoks lõppenud …

Seetõttu ma hindangi kõrgelt inimesi, kes suudavad teha õigeid otsuseid.

Mul on tõsiselt hea meel, et ma tunnen mitmeid tugevaid Hindajaid, kes on minu jaoks põhimõtteliselt asendamatud! Kui mitut tugevat Hindajat sina tunned?

Kliki ja uuri välja!

Mats Soomre Meeskonnakoolitused Ja Juhtimiskoolitused

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener, Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 23 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Kliendi sõnul "Mats ei püüa meele järele olla, vaid hoopis intrigeerib. Sunnib sind kaasa mõtlema, pingutama ja arenema, mugavustsoonist välja tulema – sest vaid nii saab oskusi arendada ja hoiakuid muuta!"

Back To Top
Search