skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti

Belbini meeskonnarollid - Hindaja

Või mida see üldse tähendab, kui kellegi kohta öeldakse: “Sa oled ikka täitsa … !”

Juuksurisse astus sisse üks väike poiss. Juuksur tundis ta koheselt ära ja ütles muigel näoga oma klientidele: Vaadake seda väikest poissi! Ta on kõige rumalam poiss, keda ma eales kohanud olen. Ma kohe tõestan teile seda!

Seepeale võttis ta oma taskust kaks münti, 1-eurose ja 20-sendise, ning kutsus poisi enda juurde: Tule, vali endale üks müntidest, ükskõik milline.

Poiss valis kõhklematult 20-sendise mündi ja lahkus juuksurist. Enamik muigasid või lausa naersid.

Tagasiteel jõudis üks juuksuri klientidest poisile järele ja küsis tema käest: – Miks sa küll valisid 20-sendise, mitte 1-eurose mündi?

Väike poiss naeratas ja teatas enesekindlalt: Sellepärast, et kui ma valiksin 1-eurose,  oleks see mäng samal päeval minu jaoks lõppenud …

Seetõttu ma hindangi kõrgelt inimesi, kes suudavad teha õigeid otsuseid.

Mul on tõsiselt hea meel, et ma tunnen mitmeid tugevaid Hindajaid, kes on minu jaoks põhimõtteliselt asendamatud! Kui mitut tugevat Hindajat sina tunned?

Kliki ja uuri välja!

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja treener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on kahekümneaastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud pea tuhat erinevat treeningut ja koolitust.
Mats kirjutab regulaarselt, tema lemmikteemad on meeskond, meeskonnatöö, meeskonna juhtimine ja meeskonnarollid.
Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnu kasutades „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Back To Top