skip to Main Content

Võta meiega ühendust

  Nimi (nõutav)

  E-posti aadress (nõutav)

  Ettevõte või asutus (soovitatav)

  Telefon (soovitatav)

  Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

  Belbin Eesti

  Belbin Eesti

  Akadeemia tee 21/3 ruum 205
  Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

  Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

  Telefon: +372 5016878
  E-post: koolitus@belbin.ee

  Mats Soomre

  Mobiil: +372 501 6878
  E-post: mats@belbin.ee

  Ettevõtte andmed:
  Belbin Eesti OÜ
  Reg. nr. 14529810
  KM nr. EE102091881

  Belbin Eesti oli ennevanasti IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

  Meeskonnatöö restart
  Meeskonnatöö restart

  Meeskonnad on liikumas tagasi kontoritesse ja rõõm on taas oma kolleege näha. Pisut nagu esimene september, saad töökaaslastega kokku ja igaüks räägib õhinaga mida ta vahepeal nö „suvevaheajal“ teinud on. Kui esimene rõõm möödub, tuleb ennast uuesti kokku võtta ja tavapärasest rohkem pingutama hakata. Olukord nõuab oma.

  Kuidas aga pingutamine välja tuleb? Kui enesekindalt inimesed ennast tunnevad? Kuigi kaugtöö on tulnud, et jääda, on inimestevaheline läbisaamine muutumas olulisemaks kui kunagi varem. Samas on pikk eemalolek ja (mõningane) teadmatus tuleviku osas jätnud oma jälje. Mõtted ja tunded, mis vahepeal on jäänud väljendamata, oleks vaja välja öelda. Kuidas seda teha? Võib olla on vahepeal töid ümber korraldatud ja meeskonnaliikmeid koondatud.  Eemaloleku ja vähenenud töökoormuse tõttu võib tekkida ebakindlus oma oskuste ja väärtuslikkuse osas. Ettevõtte juhtidena ei pruugi me seda märgata või teadvustada muude oluliste toimetuste keskel, kuid personalijuhina olen nende teemadega keerulistel aegadel pidevalt kokku puutunud.

  Just nüüd on eriti oluline võtta aega meeskonna jaoks ning üheskoos leida värske energia ja kindlustunne uute eesmärkide suunas liikumiseks. Parim viis selleks on (taas) teadvustada nii enda kui kogu meeskonna tegelikud tugevused, varjatud potentsiaal ja lubatud nõrkused.

  Näita oma meeskonnale, et nad on väärtuslikud ning tehke üheskoos suvine restart ühtsustunde tõstmiseks.

  Helena Laus
  Mats Soomre
  Reelika Ein

  Kui sul on Belbini aruanded olemas

  • Vaata värske pilguga üle oma meeskonnarollide aruanne (kui sa ei leia seda üles, kirjuta meile, saadame uuesti)
  • Värskenda kõrvaltvaatajate tagasisidet (kirjuta meile, saadame lingi täiesti tasuta, kui sul on enesehinnangu aruanne olemas)
  • Vaheta meeskonnakaaslasega aruanded ja vaadake teineteise tugevused värske pilguga üle (pööra tähelepanu tööstiilide leheküljele)
  • Telli uutele meeskonnaliikmetele meeskonnarollide aruanne (maksab, kuid mitte liiga palju)
  • Telli meeskonnale ajakohane meeskondlik aruanne, mis annab mugava ja selge ülevaate meeskonna tugevsutest ja nõrkustest ning rollijaotusest (täiesti tasuta, kui sul on individuaalsed aruanded olemas)
  • Telli töösuhete aruanded kahes vaates – juht-alluv ning kolleeg-kolleeg, mis annab ette suuna, kuidas kaks inimest peaksid omavahel töösuhte üles ehitama (maksab, kuid mitte liiga palju)
  • Ja veel. Kui otsid uut meeskonnakaaslast, telli enne lõplikku otsustamist töökoha nõuete aruanne koos kandidaadi sobivuse aruandega.

  Või mis siin pikalt keerutada – telli meid kohale ja me teeme meeskonnale meeldiva värskenduse. Toome välja iga meeskonnaliikme tugevused Ka varjatud tugevused.  Inspireerime iga inimest. Lisame soovitused, kuidas teised peaksid tema suunas tegutsema, et inimene tunneks enda hästi. Motivatsiooni tõus on garanteeritud!

  Vaata: Belbini meeskonnarollide näidisaruanded ja Belbini meeskonnarollide aruannete hinnad

  Kirjuta meile

   Nimi (nõutav)

   E-posti aadress (nõutav)

   Ettevõte või asutus (soovitatav)

   Telefon (soovitatav)

   Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

   Millist kasu toob meeskonnatöö restart?

   • Nii nagu iga õigel hetkel tehtud restart – annab uue alguse võimaluse
   • Meeskond saab üheskoos aega veeta nii asjalikult/kasulikult kui meeldivalt/lustakalt (NB! Arvestades hetkel lehtivat 2 + 2 reeglit)
   • Teadlikult juhitud teemakäsitlus tõstab eneseteadlikkust ja teisteteadlikkust ning kasvatab avatust, usaldust ja meeskonnatunnet
   • Meeskonnaliikmed saavad kinnitust oma tugevuste kohta ning tekib veelgi enam julgust jääda iseendaks ning anda endast parim
   • Juht saab rahulolevama ja enesekindlama tiimi õppides oma meeskonda sügavamalt tundma ja täpsemalt juhtima
   • Meeskond tervikuna muutub tugevamaks ning energia suunatakse eesmärkide suunas mitte hirmu või ebakindluse suunas.

   Mõttesuunaks

   Kuidas tunnustada inimest, mitte inimese tegevust?

   • Inimese tegevuse ja töö kiitmine pole piisav tunnustamiseks.
   • Kui sa alustad tunnustamist lausega “Kuidas sul läheb?”, on sul kodutöö tegemata.
   • Kui sa oskad inimesele öelda kolm põhjust, miks sa just teda usaldad, on sul pool võitu olemas
   • Tunne oma tugevusi, Alusta Belbinist

   Kolm võimalust meeskonnatööle ja juhtimisele restart teha

   Põldotsa Talu

   UUS! Meeskonnaga Põldotsale inspiratsiooni saama

   Põldotsa talu viib teid ajas tagasi, maale nagu vanaema-vanaisa juurde. Siin saab läbi viia koolitusi ja koosolekuid ning mittetavapärane koosoleku keskkond avardab mõttelendu nii osalejatel kui korraldajatel. Inspiratsioon on garanteeritud!
   Loe edasi
   Toiduakadeemia Ja Meeskonnatöö Koolitus

   Meeskonnatöö restart, Belbin ja Toiduakadeemia

   Liitsime meeskonnatöö koolituse ja Belbini meeskonnarollid Toiduakadeemia ühiskokkamisega. Tulemuseks saime midagi erakordset – kõige skeptilisemadki inimesed ütlesid veenvalt: „Väga hea! Mõtlemapanev! Meeldiv ja kasulik!“
   Loe edasi
   Anija Mõis

   Anijal saavad juhtimine ja meeskond uue kvaliteedi

   Meeskonnad tulevad taas kokku. Enesekindlus ja inimliku kontakti väärtus on täna olulisem kui kunagi varem. Üksteise parem mõistmine ja meie kiiksudega arvestamine annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi. Kas oled kuulnud, et parimad ideed sünnivad tänu keskkonnavahetusele? Tule avasta enda ja oma meeskonna tegelik potentsiaal mõnusas ja erakordses Anija mõisas..
   Loe edasi
   Helena Laus

   Helena Laus

   Helenale meeldib olla inimeste keskel ja aidata neil avastada oma potentsiaali. See on ilmselt ka põhjus, miks ta on pea 18 aastat töötanud personalivaldkonnas. Praegu töötab Helena personalijuhina Apranga Groupis.
   Koolitajana on Helena teemadeks teenindus, müük, muudatuste juhtimine, enesekehtestamine, enesejuhtimine, personalijuhtimine, meeskonnatöö ja coaching.

   Belbin Eesti info- ja uudiskiri

   Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

   Back To Top
   ×Close search
   Search