skip to Main Content

Võta meiega ühendust

Nimi (nõutav)

E-posti aadress (nõutav)

Ettevõte või asutus (soovitatav)

Telefon (soovitatav)

Tagasiside, küsimus, mõte, tähelepanek ...

Belbin Eesti

Belbin Eesti

Akadeemia tee 21/3 ruum 205
Küberneetika maja 3. korpuse 2. korrus

Tule Akadeemia tee 21/4 peasissepääsust liftiga teisele korrusele ja vaata juhiseid.

Telefon: +372 5016878
E-post: koolitus@belbin.ee

Mats Soomre

Mobiil: +372 501 6878
E-post: mats@belbin.ee

Ettevõtte andmed:
Belbin Eesti OÜ
Reg. nr. 14529810
KM nr. EE102091881

Ennevanasti oli meie nimi IMG Koolitus. Paljud mäletavadki meid just selle nime kaudu. Tegemist on sisuliselt sama koolitusfirmaga, mis on lihtsalt veelgi parem. Nimevahetus on peamiselt seotud sellega, et Belbini meeskonnarollide teema on muutunud järjest olulisemaks ja lisaks oleme ka Belbin Associates ainuesindajad Eestis.

Sõber Raul Vibo kirjutab oma blogis Rail Balticu teemal ja viitab aastaid tagasi toimunud koolitusele, mida ma tol korral läbi viisin. Päris hea meel, et näited siiani meeles püsivad ja neist abi on.

Lugu ise on järgmine:

“Aastaid tagasi Maanteeameti suvepäevadel esines juhtimiskonsultant Mats Soomre ja rääkis vististi midagi visioonist, eesmärkidest ja strateegiast. Mats palus rahval püsti tõusta, silmad kinni panna ja osutada sirge käega kõige lühemat teed Tallinna suunas. Kui siis silmad lahti tegime, osutas enamus rahvas arvatavat Tallinna suunda, vaid Mats osutas saali nurgas oleva ukse suunas. See harjutus oli vägagi valgustav ja jäi hästi meelde. Läbi seinte ja akende võib ju olla otsem, aga kas ka mõistlikum?”

Belbini meeskonnarollid - Hindaja

Kui see lugu panna juhtimise ja meeskonna keelde, siis on üpris tihti juhtunud, et suured visioonid ja perspektiiviga suunad jäävad saavutamata, sest unustati kõige praktilisemad nüansid arvesse võtmata.  Kes oleks pidanud seda tegema? Ikka ja jälle jõuame sama teema juurde tagasi, et meil on vaja kokku panna suured ideed (Innovaator) ja praktiline meel (Teostaja),  suur pilt (Koordineerija) ja spetsiifilised detailid (Asjatundja),  haarata kinni uutest võimalustest (Võimaluste otsija) ja viimistleda plaanitud tegevused viimse detailini (Viimistleja), hoida piisavat survet edasiliikumiseks (Kujundaja) ja sõbralikku õhkkonda inimeste vahel (Meeskonnatöötaja) ning paluda kainel mõistusel kogu aeg silma peal hoida (Hindaja).

Mats Soomre

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja juhtivtreener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on 22 aastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud kaugelt üle tuhande treeningu ja koolituse. Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnul „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Belbin Eesti info- ja uudiskiri

Olete teretulnud liituma meie info- ja uudiskirja saajatega. Kirjutame huvitavat ja praktilist meeskonnast, juhtimisest, inimeste tugevustest ja nõrkustest. Vahel ka midagi humoorikat.

Back To Top
×Close search
Search
                              LIITU MEIE
                              INFO- JA 
                              UUDISKIRJA SAAJATEGA


 
LIITUMA
close-link
BELBIN EESTI INFO- JA UUDISKIRI


TULE MEESKONNAGA PÕLDOTSALE INSPIRATSIOONI SAAMA
 

Täiesti teistsuguses keskkonnas toimunud koolitusel saadud inspiratsioon annab juhtimisele ja meeskonnatööle uue kvaliteedi. Kuidas me seda kõike teeme?
 
LOE EDASI
close-link
PÕLDOTSALE MEESKONNAGA INSPIRATSIOONI SAAMA