Skip to content
Helena Laus, Belbin Eesti
·
22.08.2023

Mentor alustavale personalijuhile

Kui paljud kogenud personalijuhtidest saavad öelda, et neid toetas karjääri alguses kogemustega mentor? Julgen enda kogemuse põhjal pakkuda, et pigem vähesed. On täiesti tavapärane, et ettevõtte juhtidele võimaldatakse mentorlust ja coachingut, kuid mõned olulised rollid jäävad ilma mentorluseta.

Elektriauto KIA EV6 GT-Line AWD, Pearl White
·
20.08.2023

Elektriauto maailma päästmise teel

Elektriauto on mõistlik valik, kui sõidad palju ja mõtled ka keskonna jalajälje peale. Lisaks veel väga mõnus sõidukogemus. Kas nüüd peaksid kõik ja kohe soovima elektri peale üle minna? Ei, sugugi mitte kõik. Elektriauto on mõeldud neile, kes ülalpool lahti räägitud kriteeriume oluliseks peavad.

Mari-Liis Link
·
04.01.2019

Elu muutev kogemus

Tahan rõhutada, et inimesed ongi kõik erinevad, aga sealjuures võiksime ka kokku leppida, et aktsepteerime üksteist tervikuna – tugevate ja nõrkadena hoides samaaegselt positiivset hoiakut ja suhtumist ning suunates tähelepanu üksteise tugevustele ja võimalustele.

Markus Kaljuste
·
20.10.2018

Belbin muudab elu lihtsamaks ja kvaliteetsemaks …

Inimtüübid mängivad pearolli meeskonnatöös. Seda olen ka ise tunnetanud. Meeskonnas on tähtsad kompetentsid, aga kui omavaheline läbisaamine ei klapi, siis muutuvad ka kompetentsid justkui kasutuks – kaob motivatsioon ja tekivad konfliktid, mida saaks vältida näiteks Belbini mudelit järgides.

Belbini meeskonnarollid - Hindaja
·
21.11.2014

Otse on paremele? Otse ei kuhugi …

Sõber Raul Vibo kirjutab oma blogis Rail Balticu teemal ja viitab aastaid tagasi toimunud koolitusele, mida ma tol korral läbi viisin. Päris hea meel, et näited siiani meeles püsivad ja neist abi on. Lugu ise on järgmine: “Aastaid tagasi Maanteeameti…

Back To Top
Search