skip to Main Content
Enesekindlus ja maskid
·
06.01.2022

Loobu olemast see, kes sa tegelikult ei ole

Ära luba seda, mida sa nii ehk naa ei tee. Õpi nautima oma loomupäraseid tugevusi, hoidma oma lubatud nõrkused kontrolli all ja tundma oma võimete piire. Hoolitse selle eest, et sinu lubatud nõrkused ei muutuks lubamatuteks!
Hindaja
·
06.12.2021

The biggest skeptic is the best decision maker

One thing is for certain – skepticism is a trait both positive and necessary for a team! The reason many of us see skepticism in a negative light arises from a skeptic’s difficulty in communicating pleasantly and diplomatically. In order for a team to make the most out of their skeptic, they must first be discovered, then understood and finally communicated with in the proper way.
Juhtimine ja delegeerimine tugevuste põhiselt
·
12.02.2021

Delegeerimine ja juhtimine tugevuste põhiselt

Delegeerimine on üks olulisemaid juhtimisoskuseid, et meeskond töötaks efektiivselt. Traditsiooniliselt jaotatakse tööd inimeste vahel nende oskuste ja ettevalmistuse alusel, kuid ilmselt on paljud juhid kogenud, et kuigi kahel inimesel on täpselt ühesugune kvalifikatsioon, on nende tulemused ja edukus sama tööd tehes vägagi erinevad. Mis on määravam, kas professionaalsed oskused või käitumiseelistused?
Juhtimine, muutused, meeskond, Koordineerija
·
11.04.2020

Kuidas meeskond muutuste ajal käitub?

Kriisi haripunkt möödub, muutused jätkuvad. Meeskonnatöö, koos pingutamine, usalduslikud suhted ja üksteise toetamine on olulisemad kui kunagi varem. Sellises olukorras on kasulik omada ühist keelt, mille abil kirjeldada, kuidas inimesed saaksid maksimaalselt panustada ja hoida motivatsiooni kõrgel.
Back To Top
Search