skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti

Neid, kes koolis klassi tippu kuuluvad või sellest käeulatuse kaugusel asuvad, hinnatakse aina nende õppeedukuse järgi. Teiseks tulla tähendab läbikukkumist. Peaasi on järgmisele pähe teha. […] Teisisõnu: kui keskendud liigselt klassi tippu jõudmisele, harjutad alateadvuslikult meeskonnatöö vältimist.

“Those who at school are ‘top of the class’, or who have it within their reach, are continually being judged in terms of their scholastic pre-eminence. To come second is to fail. Beating the next person is the name of the game […] In other words, overconcentration on coming top of the class provides an unconscious training in anti-teamwork.”

“The Apollo team members had spent a large part of their time engaged in abortive debate, trying to persuade the other members of the team to adopt their own particular, well-stated point of view. No one seemed to convert another or be converted. However, each seemed to have a flair for spotting the weak points of the other’s argument.”

Dr. R. M. BelbinDr. Meredith Belbin

Mats Soomre

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ja treener ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis. Ta on kahekümneaastase aktiivse kogemusega treener, kes on on läbi viinud pea tuhat erinevat treeningut ja koolitust.
Mats kirjutab regulaarselt, tema lemmikteemad on meeskond, meeskonnatöö, meeskonna juhtimine ja meeskonnarollid.
Häirekeskuse peadirektori Kätlin Alvela sõnu kasutades „Minu kogemused ja kokkupuuted Mats Soomrega on olnud esimesest kohtumisest peale inspireerivad. Mats on kütkestav ning kaasahaarav, innustav ning tähelepanuväärne."

Back To Top