skip to Main Content

Oleme kuulsad selle poolest, et ei pommita oma kliente liigsete e-kirjadega. Lubame, et ei kavatse seda ka edaspidi teha. Samas on meil hea meel, kui saame kasulikku ja huvitavat infot jagada.

Pärast liitumist saadetakse sulle  automaatselt esimene uudiskiri kolme lugemissoovitusega.

Parimat soovides
Mats Soomre

Naistepäeva Kaart

Naistepäevaks 2018

Et naistepäev ja kõik teised päevad oleksid sul head ja kaunid ja muhedad, elamusterikkad ja avastamisõõmu pakkuvad ning ümbritsetud mitmekülgsete ja huvitavate inimestega !
Loe edasi
Naistepäev

Naistepäevaks 2017

Üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna. Üheksa sooja sõna ütleb rohkem kui 1000 pilti !
Loe edasi

Naistepäevaks

Ei ole ühtegi päeva, kus me ei mõtleks naistele, kuid on palju päevi, kus me seda välja ei näita. Ei ole ühtegi päeva, kus me ei saaks naistele abiks olla, kuid on palju päevi, kus me seda teha ei taipa.
Loe edasi
Meeskonnatöötaja

Kuidas olla parem meeskonnakaaslane

Tahaks olla parem inimene, parem juht, parem meeskonnakaaslane … Aga pole ju mõtet lubada seda, mida sa niikuinii hästi ei tee. Samuti pole mõtet loota teistelt midagi sellist, mida nad niikuinii ei tee. Parem õppige teadlikumalt nautima oma loomupäraseid tugevusi ning oma lubatud nõrkusi kontrolli all hoidma. Tundke enda võimekuse piire ning hoolitsege selle eest, et teie lubatud nõrkused ei muutuks lubamatuteks!
Loe edasi
Enesekehtestamine: Kui Minna Isiklikuks ...

Apollo sündroom ja edukad meeskonnad

Loomupärane vaidlemine on sama tähtis kui loomupärane skeptilisus. Nii ka kõrgelennulised ideed ja praktiline maailmavaade. Siiski läbivad kõik uuendused kolm etappi: 1. Seda pole võimalik teha! 2. Võib olla on seda isegi võimalik teha, kuid see ei tasu tegemist! 3. Ma teadsin kohe alguses, et see on hea idee!
Loe edasi

Sügis, seenesoust ja terve mõistus

Interpreteerides maailmavaateliste seisukohtade vastuolusid … Kodanik A läheb metsa ja toob mitu suurt korvitäit seeni, sest on hea seeneaasta ja seeni on metsas väga palju. Kodanik B teeb kõikidest toodud seentest lõunaks sousti ja hakkab inimestele lõunasööki jagama. Kodanik C tuleb ja teavitab, et see kõik on mürk ja kohutavalt kahjulik!
Loe edasi
Jõulukaart 2014

Jõulusoovid 2014

Jõulusoovid 2014 Et meil oleks alati ruumi teha veel üks samm Ja et oleks alati keegi, kes meile naerataks! .

Loe edasi
Belbini Meeskonnarollid - Hindaja

Otse on paremele? Otse ei kuhugi …

Sõber Raul Vibo kirjutab oma blogis Rail Balticu teemal ja viitab aastaid tagasi toimunud koolitusele, mida ma tol korral läbi viisin. Päris hea meel, et näited siiani meeles püsivad ja…

Loe edasi
Naistepäeva Tulbid

Naistepäev 2014 – mõtted ja soovid

Head naistepäeva! [custom_frame_right shadow="on"] [/custom_frame_right]   Mõnikord tundub, et naised on alati olemas. Siis on kõik hästi. Mõnikord tundub, et naisi ei oleks nagu mitte kuskil. Siis tekivad küsimärgid ...…

Loe edasi
Belbin - Meeskonnatöötaja

Customer Service from another point of view

A man wrote a letter to a small hotel he planned to visit on his vacation: "I would very much like to bring my dog with me. He is well-groomed…

Loe edasi
Innovaator

Meeskond: Tähelepanekuid elust

Vaidlemine vaidlemise pärast on jonnimine niisamuti nagu vaikimine vaikimise pärast on jonnimine! Nii võib perfektsionism vales kohas on ressursi raiskamine ja otsekohesus vales kohas ja valel ajal olla taktitundetus!
Loe edasi
Meeskonnatöötaja

Teenindus: Miks vastatakse “EI”, kuigi sa ilusti küsisid?

Mind jätkuvalt hämmastab teenindajate ja müüjate oskus reageerida igale standardist erinevale küsimusele, palvele või väitele algatuseks “EI”. See oleks nagu rahvuslik eripära. Olen üsna kindel, et pool sellest käitumisest on tingitud meie endi juhtimisstiilist ja suhtlemise eripäradest. Kui alluv läheb juhi juurde uue mõttega, siis mida ta enamasti vastuseks kuuleb? Üllatus, üllatus … !
Loe edasi
BELBIN Koordineerija

Enesekindel esinemine sõltub esimesest kolmest minutist

Esinemisel jäävad liiga paljud meist lootma improviseerimise peale, kuigi me teame, et enesekindel esinemine sõltub esinemiskogemusest ja harjutamisest. Teooria ja praktiline reaalsus ... sest mitte alati ei ole meil võimalust korralikult ette valmistada. Vähemasti me põhjendame seda nii. Teeme asja natuke lihtsamaks.
Loe edasi
Belbini Meeskonnarolllid - Viimistleja

Murphy seadused ehk kuidas asjad untsu lähevad

Murphy seadused põhinevad aksioomil Kui midagi saab untsu minna, siis ta ka läheb. Murphy seadused ehk kuidas asjad untsu lähevad on pessimistliku realisti vaade asjadele. Kas asjad ka tegelikult nii…

Loe edasi
Belbini Meeskonnarolllid - Viimistleja

Murphy seadused ja Anti Murphy seadused

Murphy seadused põhinevad aksioomil Kui midagi saab untsu minna, siis ta ka läheb. See kõik kõlab liiga pessimistlikult! Kaasaegsed Murphy seadused on optimistliku realisti vaade asjadele ja sellele, kuidas asjad untsu…

Loe edasi
Uusaastasoov 2012

Uusaastasoovid 2012

  Et sõbrad sust hooliks ja kõik oleks kooliks, mis kohtad ja kuuled ja näed; et nupp ikka nokiks ja naljasoon rokiks ning kõvasti tööd saaksid käed! (Autor: Mati Soomre,…

Loe edasi
Back To Top